Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ortopeda Bieruń

Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid
Znam mojego lekarza od 1999 roku nigdy mnie nie zawiódł,fachowiec jakich mało tak powinien zachowywać się lekarz pełen profesjonalizm a i dużo ciepła i empatii
Opinia dodana przez: Katarzyna grociak

lekarz Mirosław Żołądź

43-150 Bieruń

Ja niestety nie jestem do końca zadowolona te zastrzyki które są mi podawane do kolana niestety nie działają jestem dalej z bólem a co do podejścia bez zastrzeżeń

lekarz Jarosław Szyszka

Traumatolog, Ortopeda

GALEN
Bieruń

Miałem 5 zaszczykow w kręgosłup i 3 w prawą rękę z komórek macierzystych i Leczyl mnie Pan doktor Szyszka i za to Mu bardzo dziękuję teraz nie mam problemów z kręgosłupem i z prawą rękom poprostu po tych zabiegach nie mam więcej poważnych problemów zdrowotnych.Z takimi problemami to ino do Pana Doktora Szyszki
Opinia dodana przez: Zdzislaw

lekarz Jakub Liberski

43-150 Bieruń

Nikomu nie polecam. Operacja a właściwie prosty zabieg usunięcia śruby z kolana zakończył się partactwem, odłamki kości stykają się z więzadłami powodując obrzęk i stan zapalny. Niemożność normalnego funkcjonowania. Ból. Kolano do reoperacji. Zabieg prywatny. Nie polecam i nigdy nie skorzystam z jego usług!!!

lekarz Oleksandr Drozhevskyy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ