Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ortopeda Busko-Zdrój

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka" im. dr Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju
dr Sz. Doktora Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Śledzik

Sanatorium Uzdrowiskowe "Astoria"
Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój

Najwspanialszy lekarzlecze kolana i cieśni przyjazny pacjentowi wysokiej klasy specjalista polecam i pozdrawiam

lekarz Stefan Podesek

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Wyjątkowy doktor, z powołania, oddany pacjentom bez względu na wiek w 100%. Moja Mama w wieku 83 lat trafiła do Pana dr.S.Podeska po nieudanej operacji stawu biodrowego, którą miała przeprowadzoną w Kielcach.. Nie mogła nie tylko chodzić ale każdy ruch nogą sprawiał jej ogromny ból.Pan dr.S.Podesek przeprowadził ponownie trudny zabieg operacyjny, po którym wszelkie dolegliwości jej ustąpiły i cieszyła się dobrym samopoczuciem jeszcze wiele lat.Wdzięczność Mamy była dozgonna i jak ...
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Adam Bandyra

Traumatolog, Ortopeda

Gabinet Adam Bandyra
Rehabilitacyjna 12
28-100 Busko-Zdrój

Byłem na wizycie u dr Bandyry mam dziecięce porażenie mózgowe doktor obejrzał zbadał i zakwalifikował do zabiegu podania botuliny.Miły sumienny widać że chce pomóc.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Artur Bałdyga

Busko-Zdrój

Czlowiek łamiący wszelkie standardy dobrej praktyki lekarskiej oraz komunikacji medycznej. W rozmowie bezposrednio sugeruje konieczność wspierania szpitala przez rodzinę chorego. Jezeli chodzi o wiedzę i umiejętności nie jestem w stanie ocenić ale podejście do czlowieka oceniam jako poniżej wszelkich norm. Uważam, ze zachowania takie jak prezentuje ten lekarz należy zgłaszać i szeroko nagłaśniać,aby jak najmniej pacjentów w przyszłości zostalo narażonych na ponizajace zachowanie tego czlowieka.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Tadeusz Szabłowski