Lekarze Ortopeda Bydgoszcz

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u doktora Wojciecha Hoffmana.Bardzo pomocny i empatyczny lekarz z sercem dla każdego. Dziękuję za szelką pomoc i poświęcony nam czas. Szczęście będzie miał pacjent który trafi pod Jego opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Andrzej Olszewski

Traumatolog, Ortopeda

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Cieszę się że trafiłam w ręce tak wyspecjalizowanego w swojej prefesji lekarza. Pan Doktor uratował moje kolano po wielokrotnych zwichnięciach rzepki, po tym jak inni lekarze kazali nauczyć się żyć z owymi zwichnięciami. Wszystko jasno wytłumaczył, odpowiadał na każde zadane pytanie. Jestem dozgonnie wdzięczna za poświęcony mi czas jaki i trud włożony w rekonstrukcję MPFL jak również w artroskopowe szycie łąkotki. Pan Andrzej Olszewski to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Artur Sipowicz

Traumatolog, Ortopeda

Kościuszki 35
Bydgoszcz

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda dziecięcy
                                       lekarz Paweł Urbanowicz

lekarz Paweł Urbanowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

85-634 Bydgoszcz

Panu Doktorowi zdiagnozowanie mojej przypadłości zajęło chwilę, wystarczyło, że przyłożył do nogi głowicę USG. Dwaj inni lekarze widzieli na zdjęciach rentgenowskich złamanie tam, gdzie go nie było i zlecili zabiegi, które nic oczywiście nie dały, a chodziłam z cierniem w stopie pół roku. Doktor mi go usunął czuwał nad zdrowieniem. Polecam Go każdemu. To wspaniały Człowiek i ortopeda.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dariusz Mątewski

Ortopeda, Traumatolog

86-031 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Dariusza Mątewskiego od ponad 15-tu lat. Jest znakomitym ortopedą, życzliwym i empatycznym człowiekiem. Swoją wiedzą i zaangażowaniem w problemy zdrowotne pacjenta daje poczucie bezpieczeństwa i przekazuje niezbędne informacje dotyczące aktualnego etapu leczenia. Jestem pełna szacunku i wdzięczności za dotychczasową opiekę ortopedyczną.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mariusz Śniegowski

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem " - słowa dziś św. Jana Pawła II. . Można mieć wysokie wykształcenie ale lekarz musi mieć mocną głowę i serce dla pacjenta.Nie wystarczy leczyć ale poznawać przyczyny skąd się bierze i od czego ta choroba ? Te wszystkie zalety ma ten wielki charyzmatyczny lekarz dr Śniegowski .Nie kiedy sam nie wierzy , że jest tak mocny i wielki daje ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Tomasz Maciejewski

Szpital Uniwersytecki nr 1
ul. M.sklodowskij-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Polecam, dobry lekarz, godny polecenia. Przyjal mojego synka bez zadnych problemow I nawet nie kazal w kolejce czekac.
Opinia dodana przez: kasia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

85-634 Bydgoszcz

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Wojciech Banach

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

Pan dr Banach lekarz z powołania. Z szacunkiem i wysoką kulturą podchodzi do każdego pacjenta. Lecze się u Pana Doktora na NFZ a mam wrażenie jakby wizyta byla prywatna. Wspaniały lekarz i wspanialy człowiek. Polecam !!
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %
Fantastyczna lekarka. Moga 2 letnia córeczka na widok pani doktor uśmiecha się, bezproblemu daje sie przebadać pod kazdym katem. Pani doktor wszystko zawsze wytłumaczy, poswięca nam duzo czasu podczas wizyty.Polecam bo warto:)Pracuje w Centrum Rehabilitacji i Masażu "Regeneratio" na ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 17. Warto zainwestować zeby potem cieszyć się zdrowiem. Przemiła kadra rehabilitantów.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       dr Piotr Karaszewski

dr Piotr Karaszewski

85-634 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz,dokładnie bada,wyjasnia dokładnie pacjentowi wszelkie wątpliwości. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria Schreiber-Strzelewicz

dr hab. n. med. Jacek Kruczyński

86-031 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista, odsyłani od lekarza do lekarza Pan Profesor pochylił się nad mamy przypadkiem i dzięki niemu mama trafiła na stół operacyjny....dziękujemy z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna
Najlepszy ginekolog w Pasłęku. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jakub Puchała

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Lekarz o jaki marzy każdy pacjent, solidny rzeczowy i fachowy, a co istotne świetny operator. Teraz Pałuckie Centrum Zdrowia może się cieszyć ze zdobyło takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Julian

lekarz Maciej Zgutka

Szpital Wojskowy
Bydgoszcz

Dobry specjalista. Cierpliwy, fachowy. Jeden z lepszych w Szczecinie. Dużo tlumaczy. Wizyty są krótkie ale konkretne.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Andriy Rybka

Zespół Przychodni Specjalistycznych "Sanitas" w Bydgoszczy
ul. Karola Libelta 2a
85-080 Bydgoszcz

Zaczne od tego,ze dr.Rybka jest milym czlowiekiem i widac bylo,ze probowal nam pomoc,jednak kompetencje mu na to nie pozwolily. To jedyne plusy dzisiejszej wizyty. Juz od wejscia do przychodni Sanitas pojawily sie problemy. Panie z rejestracji nie mialy nas w spisie pacjentow. Pokazalam potwierdzenie rejestracji online, panie byly uprzejme, zapytaly doktora czy nas przyjmie, a ten sie zgodzil. Czekalam z malym dzieckiem okolo dwoch godzin na wizyte prywatna! Gdyby nie ...
Opinia dodana przez: Marlena

Marek Szczepaniec

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Mam problem z kolanem od ponad dwóch lat. To prawdopodobnie więzadło, grając w piłkę nożną na w-fie przeskoczyło mi z chrupnięciem. Każdy lekarz nie wie co mi jest, trafiałam na nieuprzejmych lub mówiących, iż jestem jeszcze niepełnoletnia, w fazie rośnięcia i mi nie pomogą. Ten pan po prostu przegiął, stwierdził, że nie potrafię chodzić, że mam się nauczyć prawidłowo stawiać stopy po czym odesłał mnie z kwitkiem. Bo młodzież przecież ...
Opinia dodana przez: XYZ

dr n. med. Krzysztof Olszewski

86-031 Bydgoszcz

Byłam na wizycie u ortopedy dr. Olszewskiego. Lekarz był krótki ale konkretny. W 3 sekundy zdiagnozował co mi jest. Inni lekarze nie potrafili tego zrobić przez lata leczenia (pogłębiając już i tak zły stan zdrowia) . Dostałam skierowanie na zabieg (artroskopia kolana). Jestem prawie miesiąc po operacji i zaczynam czuć się lepiej. Niedługo znów odwiedzę Pana Olszewskiego w sprawie drugiego kolana. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Lekarz medycyny pracy, Traumatolog

Dworcowa
100
Bydgoszcz

Pan Doktor pomógł mi bardzo skutecznie jako lekarz ortopeda wyleczyć moje zwyrodnienia stawów skokowych.Obecnie jestem w trakcie leczenia złamania kości dłoni.udało mi się dzięki mojemu uporowi chyba cudem załatwić wizytę kontrolną u Pana doktora. jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, że jestem pod opieką najlepszego chyba lekarza ortopedy w województwie. Wspaniałego człowieka pełnego życzliwości i empatii. Mimo,że cierpię z powodu złamania ręki dzięki Panu Doktorowi myślę pozytywnie i wierzę w ...
Opinia dodana przez: Bozena Rydel- Strzelecka