Ortopeda Chorzów

lekarz Mariusz Kadela

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
Chorzów

Bardzo dobry lekarz leczy mojego syna i nie mogę złego zdania powiedzieć na jego temat zawsze uśmiechnięty i wesoły a przy tym kompetentny i uprzejmy ,fakt zabiegany ale zawsze potrafi poświęcić tyle czasu ile tego wymaga sytuacja pacjentowi i jego rodzicom .

Opinia dodana przez: klaudia

dr Tomasz Kściuk

Chorzów

super chirurg jak by nie Pan doktor wraz z zespołem to dziś był bym kaleką a tak tylko operacja i będę normalnie mógł pracować dziękuje Panie Doktorze

Opinia dodana przez: paweł

lekarz Ludwina Machała

Chorzów

SUPER LEKARZ .TAKICH WIĘCEJ. OD RAZU PANI DOKTÓR POZNAŁA SIĘ NA CHOROBIE.FACHOWO WYKONAŁA ZABIEGI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JEJ LECZENIA.

Opinia dodana przez: WŁODEK

dr Karol Pethe

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ACTIVA
Graniczna 92
Chorzów

Mało jest takich lekarzy z powołania,ale Pan Dr.Pethe z pewnością do nich nalerzy!!!!! lekarz godny polecenia.Dziękujemy

lekarz Bartłomiej Osadnik

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Miejski

Chorzów

Bardzo rzetelny lekarz, fachowo wykonuje swoje obowiązki. Trafnie stawia diagnozy. Miły a zarazem pomocny.

Opinia dodana przez: EWA

lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

Chirurg ogólny, Ortopeda

None
ulica Drzymały 12/1
Chorzów

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Leszek Musial

Chorzów

Dzięki doctorate za kregosłup.a tà opinie ww pisała Brygida Wolny,Menda Jedna.Niech jà pan poda do sádu.Ta go rollick wszystkich szkaluje.Trza jej było wbić Ta łàkotka do gown.ZYczliwy packet.

lekarz Marcin Nagórski

Chorzów

byłam u p.doktora na zabiegu cieśni nadgarstka ,i jestem bardzo zadowolona ,i ide na następny zabieg ,polecam

lekarz Mirosław Zając

Chorzów

Ten lekarz zmarł 8.01.2010.
Praca zawodowa była dla niego najważniejszym celem w życiu.
Do pacjentów miał z reguły pozytywne podejście. ...

Ten lekarz zmarł 8.01.2010.
Praca zawodowa była dla niego najważniejszym celem w życiu.
Do pacjentów miał z reguły pozytywne podejście.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Opinia dodana przez: Witold

dr Stefan Breguła

ZSM

Chorzów

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana Doktora. Dobrze że do Pana trafiłem. Mogę już ruszać ręką i barkami. Dziękuję.