Ortopeda Chorzów

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz leczy mojego syna i nie mogę złego zdania powiedzieć na jego temat zawsze uśmiechnięty i wesoły a przy tym kompetentny i uprzejmy ,fakt zabiegany ale zawsze potrafi poświęcić tyle czasu ile tego wymaga sytuacja pacjentowi i jego rodzicom .

Opinia dodana przez: klaudia

41-500 Chorzów

super chirurg jak by nie Pan doktor wraz z zespołem to dziś był bym kaleką a tak tylko operacja i będę normalnie mógł pracować dziękuje Panie Doktorze

Opinia dodana przez: paweł

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ACTIVA - MED
Graniczna 92
41-506 Chorzów

Mało jest takich lekarzy z powołania,ale Pan Dr.Pethe z pewnością do nich nalerzy!!!!! lekarz godny polecenia.Dziękujemy

41-500 Chorzów

SUPER LEKARZ .TAKICH WIĘCEJ. OD RAZU PANI DOKTÓR POZNAŁA SIĘ NA CHOROBIE.FACHOWO WYKONAŁA ZABIEGI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JEJ LECZENIA.

Opinia dodana przez: WŁODEK

Szpital Miejski

41-500 Chorzów

Bardzo rzetelny lekarz, fachowo wykonuje swoje obowiązki. Trafnie stawia diagnozy. Miły a zarazem pomocny.

Opinia dodana przez: EWA

lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

USG, Chirurg ogólny

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

41-500 Chorzów

Dzięki doctorate za kregosłup.a tà opinie ww pisała Brygida Wolny,Menda Jedna.Niech jà pan poda do sádu.Ta go rollick wszystkich szkaluje.Trza jej było wbić Ta łàkotka do gown.ZYczliwy packet.

41-500 Chorzów

Ten lekarz zmarł 8.01.2010.
Praca zawodowa była dla niego najważniejszym celem w życiu.
Do pacjentów miał z reguły pozytywne podejście.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Ten lekarz zmarł 8.01.2010.
Praca zawodowa była dla niego najważniejszym celem w życiu.
Do pacjentów miał z reguły pozytywne podejście.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Opinia dodana przez: Witold

ZSM

Chorzów

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana Doktora. Dobrze że do Pana trafiłem. Mogę już ruszać ręką i barkami. Dziękuję.

PROFMED Katowice
Wolności 90 lok. 1
41-500 Chorzów

Wspaniała opieka. Byłam operowana na haluksa lewej nogi w Tomed na ul. Fredry 22. Dziękuję bardzo za przeprowadzoną doskonale operacje oraz za opiekę po zabiegu juz w przychodni. polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Regina