Filtruj terminy

dr n. med. Wojciech Koniec

Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny
ul. Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Operację wymiany stawu kolanowego na endoprotezę miałam wykonaną na dwóch nogach w dniu 4.02.2019 i 5.10.2021r. Operacji ten dokonał dwukrotnie Dr. Koniec specjalista na Chirurgii Urazowo Ortopedycznej w Dąbrowie Górniczej. Pan doktor to ceniony i godny zaufania specjalista. Zaufałam mu dwukrotnie i cieszę się, bo po operacjach czuję się bardzo dobrze. Jestem mu za nie ogromnie wdzięczna. Doktor Koniec to mistrz w swojej specjalizacji. Bardzo cenię Pana doktora za intelekt ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Kusiak

ulica Struga 6/17
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Papierniak

ul. Storczyków 17
41-303 Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista, miły, rzeczowy, tłumaczy co z czym się "je", bada tak jak powinien i co najważniejsze umie słuchać pacjenta.
Opinia dodana przez: Animek

lekarz Jacek Pieszczek

Traumatolog, Ortopeda

PRYWATNY GABINET LEKARSKI
Al. J. Piłsudskiego 28 A lub w SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. SZ. STARKIEWICZA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ ul. Szpitalna 13
41-303 Dąbrowa Górnicza

Witam Wszystkich borykających się z problemami kręgosłupa. Jeśli trafiliście na tą stronę, to albo szukacie pomocy, albo ktoś Wam polecił tego lekarza. Ja do dr. Jacka Pieszczka trafiłem przypadkowo, chociaż Pan Pieszczek doktorem nie jest tylko lekarzem. Podobnie jak Wy miałem bóle kręgosłupa, promieniujące do kończyn. U mnie ból promieniował do nóg i do rąk. Mam zdiagnozowaną dyskopatie, czyli wypukliny dysków lędźwiowych. Chociaż jak się później przekonałem, dyskopatia nie jest ...
Opinia dodana przez: Majki77

lekarz Marcin Nolewajka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Leczę u pana doktora niestabilną rzepkę lewą. Od początku wzbudził zaufanie ogromną wiedzą na temat mojego schorzenia. Na pierwszej wizycie wyjaśnił na czym polega mój problem. Rezonans potwierdził diagnozę. Zaproponował leczenie operacyjne. Po operacji na kolejnych wizytach prowadził odpowiednie usprawnianie mojego kolana. Dzisiaj żyję jak zdrowa a nie potrafiłam przed operacją.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marek Trzęsicki

Ortopeda, Lekarz sportowy

Długa 1/73
41-300 Dąbrowa Górnicza

Absolutnie nie polecam ortopedy Marka Trzesickiego, podszedł lekceważąco do opuchniętej stopy, stwierdzając, że nie jest to problem ortopedyczny. Właściwy lekarz ortopeda dał skierowanie na USG stawu skokowego, które potwierdziło diagnozę - problem ze ścięgnem w stawie skokowym i płyn w pochewkach otaczających ścięgno. Nie wiem za co w moim przypadku ten lekarz otrzymał zapłatę. Należałoby w takich sytuacjach wyciągać konsekwencje finansowe, może wtedy lekarz wziął by się do pracy!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Piotr Kuc

Szpital Specj. im. Sz.Starkiewicza
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Tylko Polecać Pana Doktora, pomocny i bardzo dobry fachowiec. Gdyby nie jego pomoc, nie wiem jakby dziś wyglądało moje życie. Bardzo Dziękuję.
Opinia dodana przez: Waldemar B