ortopeda w okolicach głubczyce

Ortopeda   (+1 więcej)

Przychodnia Przyszpitalna
Ul.24 Kwietnia7
Kędzierzyn-Koźle

Świetny fachowiec. Lekarz który wnikliwie analizuje objawy i potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić stan pacjenta i zaproponować właściwe leczenie. Godny polecenia Specjalista.

Opinia dodana przez: Arek

Marek Sibistowicz

Racibórz

Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Paweł Wawrzyczek

None
ulica Aleja Jana Pawła II 5/504
Jastrzębie-Zdrój

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny,uprzejmy. Posiada duża wiedzę z którą chętnie dzieli się z pacjentem. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu i leczenia. Z czystym sumieniem Godny polecenia Dobry Specjalista.

Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Łukasz Duda

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
Rybnik

Super lekarz podejście do pacjenta miły godny polecenia o wszystko można zapytać wytłumaczy pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Sławomir Panek

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Spółka Cywilna A. Proszewski, B. Tryhubczak Proszewska, A. Sikorska
ulica Pieloka 14
Olesno

Lekarz godny zaufania ,wszystko dokładnie objaśnia.Miły i profesjonalny w swoim fachu. Gorąco polecam .

lekarz Maciej Kuśnierkiewicz

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
Opole

Witam! Chciałbym gorąco polecić Pana doktora. Po zerwaniu więzadła krzyżowego długo szukałem dobrego fachowca. Na szczęście cierpliwość popłaca i trafiłem w ręce Pana doktora. Pierwsza wizyta wyglądała inaczej niż u innych lekarzy. Bardzo dokładne badanie,wywiad, zalecenia do rehabilitacji w celu przygotowania kolana do zabiegu rekonstrukcji. Zabieg miałem ósmego marca i wszystko przebiegło kapitalnie!!! Jestem trzy miesiące po operacji i mogę już BIEGAĆ!!! Super fachowiec, bardzo gorąco polecam Pana doktora Kuśnierkiewicza. Dziękuje Panie doktorze.
Pozdrawiam Błażej W.

Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda   (+2 więcej)

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !

Opinia dodana przez: Elżbieta

Witold Wolyniec

Nysa

świetny, rzetelny lekarz, bardzo uprzejmy, kontaktowy i sympatyczny, potrafi pomóc i pokierować pacjenta,zna się na rzeczy, najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam, polecam serdecznie

lekarz Werner Pigulla

Ortopeda   (+1 więcej)

Chopina 5
Krapkowice

Wspaniały specjalista. Godny polecenia.

Wspaniały specjalista. Godny polecenia.

lekarz Jan Wierzchowiec

EMC INSTYTUT MEDYCZNY
Chrobrego 5
Ząbkowice Śląskie

to znakomity ortopeda i lekarz mojom ręke doprowadził do pełnej sprawnosci jest kompetentny i wie co robic naprawde polecam

Opinia dodana przez: Dariusz