ortopeda

Ortopeda   (+2 więcej)

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

Ortopeda Koszalin lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Wspaniały lekarz z super podejściem do każdego pacjenta, ale także sympatyczny człowiek. Tak właśnie powinni wyglądać prawdziwi lekarze. Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała kontaktu z ortopedą w przyszłości, ale na wszelki wypadek zapamiętam nazwisko i numer ;-)

Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna
Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik
ul. Lubicz 25/16 (NAFTA)
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

Wolny termin: 19 Paź o 11:10. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.

lek. med. Łukasz Dubiel

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Bardzo mi pomógł 2 lata temu. Fachowiec o bardzo rzadkiej umiejętności słuchania a właściwie wsłuchania się w problem pacjenta. Polecam

Opinia dodana przez: Krzysztof
Ortopeda Bolesławiec lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Provita
ul. Grunwaldzka 7a
Bolesławiec

Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia kolegi, któremu doktor wymienił dwa stawy biodrowe. Wcześniej byłam u innych ortopedów, diagnoza - operacja była dla mnie jak wyrok i odwlekałam z podjęciem decyzji.
Podejście Pana doktora do pacjenta, ciepło, spokój, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza to wszystko spowodowało, że bez chwili wahania na pierwszej wizycie podjęłam decyzję - operacja, wymiana prawego stawu biodrowego.
Doktor wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. 15.03.2016 roku udałam się do szpitala w Lubaniu bez obaw bo wiedziałam, wręcz byłam przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i dobre miejsce. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu personelowi oddziału ortopedii w Lubaniu.
Po dwóch tygodniach po operacji zapomniałam co to jest ból i odstawiłam leki przeciwbólowe, bez których wcześniej nie mogłam funkcjonować. Zaprzyjaźniłam się z nowym biodrem.
Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim potrzebującym pomocy, żeby właśnie Pana spotkali na swojej drodze tak jak ja.
Łucja z Bolesławca

Opinia dodana przez: Łucja

lek. med. Henryk Grudniewicz

Klinika Chirurgii Kolana Artros
ul. Królewska 22
Poznań

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!