Jarocin Ortopeda

Ortopeda

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
Jarocin

Doktora Reszelskiego poleciła mi koleżanka, od wielu lat cierpiałam na bóle kręgosłupa, chodziłam po całym Gnieźnie od lekarza do lekarza, ale żaden nie potrafił doradzić mi nic sensownego. Poszłam na wizytę prywatnie, doktor mnie wysłuchał zbadał i powiedział, że konieczny będzie rezonans. Umówił mnie na wizytę tydzień później, już na fundusz i dał skierowanie, na rezonansie wyszło ze mam uszkodzony dysk !!! Niestety nikt przed doktorem Reszelskim się nie pofatygował, żeby zlecić mi jakieś badania i porządnie wszystko sprawdzić. Pan doktor pokazał mi jak mam ćwiczyć, czego unikać i przepisał leki, dostałam też skierowanie na rehabilitację. Teraz jest już lepiej, kręgosłup już prawie nie boli. Z całego serca polecam doktora Reszelskiego, ma super podejście i chętnie zleca badania.

Opinia dodana przez: anna
Ortopeda Jarocin dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Ortopeda, Traumatolog

Novamed
Kasztanowa 16
Jarocin

Polecam kazdemu pacjetowi,ktory ma problem z kolanem,chodzilam pol roku ze sztywna noga i pan Dr.podjal sie operacji dzieki ktorej,jestem szczesliwa,chodzaca, pracujaca dziewczyna pozdrawiam A.Molenda.

dr Piotr Grygiel

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne i Fizjoterapia Anna Rudnicka
Piaskowa 5
Jarocin

Świetny lekarz. Robił mi rekonstrukcje więzadeł krzyżowych i szył łękotki. Polecam! Świetne podejście to pacjenta, miły i uśmiechnięty

dr Tomasz Rymer

Ortopeda

Oddział Ortopedyczno Urazowy

Jarocin

Kompetentny, miły i zawsze gotowy do pomocy. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem, udzieli wyczerpującej odpowiedzi jeśli pojawią się wątpliwości.