ortopeda katowice

dr Wojciech Rydzewski

Poleska 30
Katowice

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Opinia dodana przez: Julia

lekarz Marcin Pająk

Ortopeda

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
Katowice

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Joanna Szalewicz-Szpunar

ulica Puchacza 6
Katowice

Bardzo dobry lekarz wysokie kwalifikacje uczciwość i profesjonalizm w swoim zawodzie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy udać się do avimedu w Katowicach.

Opinia dodana przez: Mariola

lek. med. Łukasz Rodak

Ortopeda   (+1 więcej)

ul. Henryka Sienkiewicza 4/10
Katowice

Super lekarz, polecam ! Najważniejsze jest dla niego zdrowie człowieka a nie pieniądze! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!

lekarz Łukasz Lubelski

Grabskiego Władysława 15/1
Katowice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

lekarz Aleksander Knapik

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
Katowice

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mariusz Zawal

Ortopeda

NZOZ "SZPITAL AVIMED" Sp. z o. o.
ulica Gliwicka 159
Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

prof. Damian Kusz

Ortopeda

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
Katowice

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

dr n. med. Arkadiusz Granek

Szpital Miejski Murcki w Katowicach Odział Urazowo- Ortopedyczny
ul Sokołowskiego 2
Katowice

Dr n. med. Arkadiusz Granek bezbłędnie postawił diagnozę w trakcie pierwszej wizyty - Konflikt Udowo-Panewkowy FAI. Ponadto sam pofatygował się żeby załatwić wizytę u lekarzy którzy zajmują się Artroskopią stawu biodrowego w Szpitalu w Jędrzejowie. Pan Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie ponadto poświęca czas i uwagę pacjentowi, rozmawiając językiem zrozumiałym dla pacjenta. Życzę sobie i innym pacjentom leczenia przez takich specjalistów, z szacunkiem i zaangażowaniem traktujących swoich pacjentów. Czesław Piotrowski - Tychy

Opinia dodana przez: Czesław
Ortopeda Katowice dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda   (+2 więcej)

ulica Wrocławska 36/24
Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra