Ortopeda Katowice

Poleska 30
40-733 Katowice

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Opinia dodana przez: Julia

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Wspaniały , ludzki , pokorny, empatyczny i bardzo mądry DOKTOR . ZNA się na fachu . Od razu rozpoznał mój problem a do innych lekarzy chodziłem przez pół roku i ZADEN NIE WIEDZIAŁ JAK MNIE LECZYĆ /KONOWAŁY /.
Dopiero ...

Dopiero DOKTOR SZYMIK mnie wyleczył z mojej dolegliwości . Zapoznał mnie z ta chorobą i wyjaśnił wszystko i uspokoił . TO WZÓR LEKARZA . PROFESJONALISTA > CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU < KOCHA SWOJA PRACE I MA CZAS DLA PACJENTA . SERDECZNIE GO POLECAM ... Szkoda czasu na latanie do innych lekarzy . To prawdziwy specjalista z powołania ... POLECAM

Opinia dodana przez: Antoni

ulica Puchacza 6
40-681 Katowice

Bardzo dobry lekarz wysokie kwalifikacje uczciwość i profesjonalizm w swoim zawodzie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy udać się do avimedu w Katowicach.

Opinia dodana przez: Mariola

Grabskiego Władysława 15/1
40-826 Katowice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana

Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Super lekarz, polecam ! Najważniejsze jest dla niego zdrowie człowieka a nie pieniądze! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Lekarz godny polecenia.Miły,konkretny,rzeczowy ze świetnym podejsciem do pacjentów,a przy tym z poczuc

NZOZ "SZPITAL AVIMED" Sp. z o. o.
ulica Gliwicka 159
40-857 Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)

Lekarz cudowny.!Niesamowicie miły,pomocny! Swietny ortopeda!Polecam.każdemu!:)