Ortopeda Kielce

25-371, Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

PROMEDICA
25-040, Kielce

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina Szczepanik

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

25-371, Kielce

Mój problem zaczął się już dawno tylko nikt nie chciał mi pomoc.Wcześniejsze konsultacje z wieloma lekarzami kończyly się niczym a ja czulam się coraz bardziej niesprawna zawjazanie butów było problemem a przytym nieznosny ból lewego biodra a później juz i całej nogi.Aż wreszcie spotkała kogoś kto polecił mi doktora Pawła Olszewskiego na wizytę musiałem trochę poczekać ale było warto juz na pierwszej wizycie lekarz jasno opowiedział mi o problemie i leczeniu . Po pierwszej wizycie wiedziałam byłam pewna że ten lekarz chce mi pomóc i mogę mu zaufać i tak się stało jestem od miesiąca po operacji biodra lewegoPan doktor Paweł sam mnie operował wszystko się udało coraz lepiej mogę chodzić i wreszcie nic mnie nie boli . Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu w tym co robi lekarz z powołania ma świetny kontakt z pacjentem , jest to młody inteligentny lekarz. Panu doktorowi Pawłowi Olszewskiemu serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problem Gorąco Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

dr Tomasz Sikora

Ortopeda, Chirurg ortopeda

CENTRUM ZDROWIA PROMEDICA
ul. Pakosz 68
25-040, Kielce

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu

lek. med. Łukasz Jastrzębski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

25-371, Kielce

świetny lekarz polecam z czystym sumieniem, ma świetny kontakt z pacjentem... polecam z czystym sumieniem umie wyładować stres u dziecka a przy tym bardzo mu pomoże. Miły sympatyczny polecam

Prywatna Praktyka Lekarska
Kielce, ul.Mazurska 61 gab 12
25-342, Kielce

Świetny specjalista, życzliwy człowiek, oby więcej było takich lekarzy.
B

Świetny specjalista, życzliwy człowiek, oby więcej było takich lekarzy.
B

Opinia dodana przez: aga

PROMEDICA
25-040, Kielce

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
25-040, Kielce

wspaniały pogodny człowiek udziela szczegółowych informacji polecam mnie zaimponował podejsciem i fachowością

Opinia dodana przez: zosia

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny, rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania bez oznak zniecierpliwienia.

Opinia dodana przez: Anna