ortopeda w okolicach kleczew

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Karol Krajewski

Centruj Medyczne OLMEDICA
ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 23
Ozorków

Miałem robiony zabieg artroskopia, leczenie przebiegło sprawnie i gładko. Kompetentna osoba, bardzo dobry lekarz.

Opinia dodana przez: PIOTR

dr n. med. Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

Gorąco polecam! Podczas wizyty spotkałam się z profesjonalizmem i bardzo ciepłym przyjęciem. Pan doktor to świetny specjalista i po prostu dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Sokołowicz

Wiosny Ludów 13
Ciążeń

Pan Doktor świadczy usługi na najwyższym poziomie. Do mojego problemu podszedł kompleksowo.
Fachowość, kompetencja i pełne zaangażowanie. Lekarz godny polecenia.

Fachowość, kompetencja i pełne zaangażowanie. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Janina

lek. med. Piotr Pankrac

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc.
Szczerze polecam

Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

Waldemar Majda

Turek

Bardzo miły i sympatyczny lekarz z ciepłym podejsciem do pacjenta . Polecam Wszystkim w 100 % . najlepszy Ortopeda w Turku

Opinia dodana przez: justyna

lekarz Witold Lubiatowski

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta

Opinia dodana przez: anna

lekarz Mieczysław Grzesik

Ortopeda   (+2 więcej)

Dąbrowskiego 17
Gniezno

Bardzo dobry specjalista jakich dziś brakuje.

Bardzo dobry specjalista jakich dziś brakuje.
Przez wiele lat mnie leczył w przychodni ortopedycznej. Potem jeżdziłam prywatnie. Dziś mało jest takich dobrych lekarzy.