Ortopeda W Okolicach Knurów

lekarz Wojciech Połoński

Chirurg ogólny, Ortopeda

Nickla 19
41-908 Bytom

Przychodnia Przyszpitalna
Ul.24 Kwietnia7
Kędzierzyn-Koźle

Świetny fachowiec. Lekarz który wnikliwie analizuje objawy i potrafi w zrozumiały sposób wyjaśnić stan pacjenta i zaproponować właściwe leczenie. Godny polecenia Specjalista.

Opinia dodana przez: Arek

Poleska 30
40-733 Katowice

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Opinia dodana przez: Julia
Ortopeda Brudzowice lekarz Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Lekarz godny polecenia, profesjonalista mimo młodego wieku, uprzejmy i uczciwy. Swoją wiedzą i fachowością w zakresie ortopedii w mojej opinii zasługuje na najwyższe słowa uznania. Po operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego szybko wróciłam do normalnego funkcjonowania bez komplikacji co może oznaczać tylko jedno że przedmiotowa operacja została wykonana z pełnym profesjonalizmem - gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Margot

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Piotr Zych

Ortopeda, Lekarz orzecznik ZUS

Rybnik

wysokiej klasy specjalista w zakresie ortopedii,rzeczowy i kompetentny lekarz,doktor Judym wsród lekarzy,profesjonalista w każdym calu,wszystkim polecam tego pana

Opinia dodana przez: Dariusz

Racibórz

Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Opinia dodana przez: Mirosław

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

ulica Aleja Jana Pawła II 5/504
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Jako lekarz: profesjonalny, rzeczowy fachowiec, godny polecenia. Jako człowiek: miły, skromny i z empatią podchodzi do pacjęta. Nawet pielęgniarki mówią że to dobry i fachowy lekarz. Ciocia (67lat) miała robioną Endoprot. Kolana w Jastrzębiu i poleca pana doktora.

Opinia dodana przez: KK