Filtruj terminy

lek. med. Maciej Leciejewski

REHA-TIME
Stawna 7/11
62-052 Komorniki

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Piotr Krawczuk

NZOZ Terapia
ulica Stawna 7/11
62-052 Komorniki

BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Shambuyu Kasongo

Wspólna 49/1
62-052 Komorniki

Omijać szerokim łukiem. Lekarz mnie zbył chociaż mam poważny problem z kręgosłupem. Prosiłam o skierowanie na rezonans, opryskliwie odmówił. Kompletnie zbagatelizował problem. Nie wiem po co tacy ludzie idą na lekarza.. żeby szkodzić ?Poszłam prywatnie do innego lekarza i od razu wypisał mi skierowanie na rezonans mimo że nie prosiłam.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Przemysław Ceglarz

ul. Komornicka 110 D
62-052 Komorniki

Zero kontaktu z pacjentem ,bardzo niemiły. Po 5 tygodniach od złamania stawu skokowego kostki bocznej na wizycie z NFZ u Pana doktora usłyszałam po obejrzeniu rtg ,że nie ma pełnego zrostu i kolejne trzy tygodnie w ortezie i zakaz rehabilitacji. Po dwóch dniach po tej wizycie udałam się prywatnie do innego ortopedy i ku mojemu zdziwieniu usłyszałam, że jest pełen zrost ,zaczynamy rehabilitację i chodzimy. Dzisiaj chodzę samodzielnie i 01 ...
Opinia dodana przez: Beata