Ortopeda Kraków

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie.
Polecam.
Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów.
Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie.
Polecam.
Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów.
Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Mariusz Urban

Lekarz sportowy, Ortopeda

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Lekarz godny polecenia. Bez wątpienia świetny specjalista.

Lekarz godny polecenia. Bez wątpienia świetny specjalista.

lekarz Rafał Więcek

USG ortopedyczne, Ortopeda

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36

Zdecydowanie godny polecenia specjalista. Miły i kompetentny. W 100% warto do niego się udać z dolegliwościami!

Opinia dodana przez: Fiona

Artur Skolarczyk

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Francesco Nullo 8a lok. 15

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Opinia dodana przez: persuasion

dr Berta Kowalska

USG ortopedyczne, Ortopeda

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Gratulacje.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Gratulacje.

CenterMed
św.Łazarza14

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!

Opinia dodana przez: jolanta

Szpital Św.Rafała

Kraków

Dołączam się do tych opinii. Naprawdę bardzo miły, uprzejmy człowiek, do tego wzbudził ogromne zaufanie. Zrobił dla mnie coś jeszcze za co podziwiam go, szanuję i cenię. Naprawdę prawdziwy lekarz i dobry człowiek :) Bardzo dziękuję Panu, Panie Doktorze!

ulica Śląska 11/10

Profesor jest najlepszym lekarzem u jakiego do tej pory miałam możliwość się leczyć. Wydałam kupę kasy prywatnie zrobiłam nawet rezonans i nikt nie wiedział co mi jest. U profesora wystarczyło 3 minuty żeby mnie zdiagnozował. Był przy mnie cały czas, interesował się i naprawdę szczerze martwił. Za mało mamy takich lekarzy, ale jeśli ortopeda to tylko profesor, naprawde polecam to bardzo ciepły człowiek.

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

zgadzam sie z ta opinia poprzednika. dobry lekarz. oby takich bylo więcej !!!

zgadzam sie z ta opinia poprzednika. dobry lekarz. oby takich bylo więcej !!!

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Lekarz- fantastyczny! Polecam. Rzeczywiście nie zbywa, ale stara się poznać wszelkie możliwe przyczyny danego stanu. Uprzejmy, z poczuciem humoru. Bardzo pomaga! Byłam konsultowana przez 5 lekarzy ortopedów, dwóch twierdziło że się kwalifikuję do operacji, dwóch mówiło że absolutnie to jest taki stan że tylko głupek się za to weźmie żeby operować, a dr Solarz- zanim wypowiedział się za/przeciw operacji- wysłał na rezonans magnetyczny, żeby mieć pełny obraz sytuacji.

Opinia dodana przez: Ewelina