Ortopeda Kraków

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Serdeczne podziękowania za troskliwe zajęcie się moją osobą podczas zabiegu cieśni nadgarstka. Z podziękowaniami. A. Lewandowska

Grzegórzecka 102 lok. 7

Polecam, fachowiec. Jestem po operacji usunięcia dysku L5/S1 wykonanej przez Dr Kłosińskiego.
Dziękuję.

Dziękuję.

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Kraków

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Opinia dodana przez: P

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Świetny specjalista,dobry człowiek ,spokojny opanowany,
szanujący pacjenta.Mało dziś takich lekarzy

Świetny specjalista,dobry człowiek ,spokojny opanowany,
szanujący pacjenta.Mało dziś takich lekarzy

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Dr. Bonczar to fantastyczny człowiek i lekarz.
Ze spokojem wytłumaczył mi skąd się bierze
moja dolegliwość i co trzeba zrobić ...

Dr. Bonczar to fantastyczny człowiek i lekarz.
Ze spokojem wytłumaczył mi skąd się bierze
moja dolegliwość i co trzeba zrobić dalej.
Nie zbywa pacjentów.
Bardzo mu dziękuję i polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Wiesław-N.Sącz Kler

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

ulica Armii Krajowej 5/222

Polecam jest kompetentny, o ile sam nie może pomóc poleca rehabilitanta, który po dwóch spotkaniach wyleczył chorobę o której inni lekarze chcieli operować.

dr n. med. Robert Chrzanowski

Neurochirurg, Ortopeda

Szpital Św. Rafała

Kraków

Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Karol

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Witam. Nie mogę ocenić wnikliwie kompetencji doktora jako np chirurga,gdyż moje złamanie już trochę ma i wymagało kontroli i ponownego założenia gipsu. Natomiast mogę ocenić podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Założył mi plastikowy gips i wytłumaczył jak mogę sobie pomoc gdyby mnie uwierał, nawet zwrócił uwagę czy włożę sweter na gips i czy nie będę miala z tym problemu. To w sumie mój trzeci gips na rece i zdecydowanie najlepiej założony. Uważam, że to ma ogromne znaczenie, gdyż życie może strasznie obrzydnąć jak gips gniecie lub jest zbyt gruby i w związku z tym cięzki lub miejscowo zbyt luzny i ociera a zlamana reka w nim lata. Cena gipsu- polowa mniej niż np.w Lux Medzie.
Pozdrawiam, Anna

Opinia dodana przez: Haribir haribir3