Lekarze Ortopeda Kraków

lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Traumatolog, Ortopeda

30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
                                        Stanisław Szymanik

Stanisław Szymanik

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Byłem na wizycie prywatnie bo do jak jest na NFZ każdy wie. Lekarz popatrzył na rezonans i po 5 minutach wiedzialem wszystko o co zapytałem. Powiedział że niestety na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zrobić mi zabiegu na NFZ bo są kolejki. W ZWIAZKU ZE NIE BYŁ MI W STANIE WIECEJ POMÓC ZWROCIŁ PIENIADZE ZA WIZYTE !!! TO SIE NAZYWA UCZCIWOŚĆ I KLASA !!!
Opinia dodana przez: Marcin
                                       lek. med. Karol Tomczyk

lek. med. Karol Tomczyk

Ortopeda, Traumatolog

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Piotr Sebastianowicz

30-219 Kraków

Z całego serca POLECAM !!! Bardzo dobry, życzliwy i odpowiedzialny lekarz. Zaangażowany i wrażliwy na drugiego człowieka i jego problemy. LEKARZ Z POWOŁANIA :)
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Chirurgii Dziecięcej
Wielicka 265
30-663 Kraków

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Morawiecki

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Pan doktor jest bardzo uprzejmy, bada wnikliwie, z poświęceniem naprowadzając pacjenta w kierunku dobrego wywiadu. Otrzymuję pełną informację wraz z zaleceniami co do samodzielnego postępowania po opuszczeniu gabinetu. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Danuta

dr Bogusław Bobrowski

ulłazarza w krrakowie
Kraków

Bardzo dobry lekarz, doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi. O wszystkim na bieżąco informuje pacjenta, szczegółowo odpowiada na pytania. Polecam
Opinia dodana przez: Mariola
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Satora

30-219 Kraków

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Marek Libura

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Witam! Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, ...
Opinia dodana przez: angelaaa

dr n. med. Paweł Skowronek

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Paweł Skowronek – Ortopeda Kraków
Kielecka 2
31-526 Kraków

Dziekuje Panie Doktorze za operacje i opieke pooperacyjna. Kazdemy polecam oddac sie w rece Pana Doktora Skowronka. Jest fachowcem i bardzo mila osoba co bardzo stymuluje do wracania do sprawnosci. Potwierdzam ze zabieg wykonany Metoda Miss DAA r zeczywiscie pozwala po 2 tygodniach od operacji chodzic bez kuli , jezdzic na rowerku stacjonarmy i prowadzic samochod. Oczywiscie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc. . Podkreslam ze dr Pawel Skowronek jest prekursorem tej ...

lekarz Waldemar Wrażeń

Cieślewskiego 17/75
31-466 Kraków

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krzysztof Łoboda

ulica Borkowska 25D/24
30-438 Kraków

Wspaniały mądry lekarz , spokouny , zabieg wykonany perfekcyjnie . Opieka na oddziale super . Pozdrawiam

dr Ewa Zalewska

Ortopeda dziecięcy

MEDICINA
Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

lekarz Maciej Wróblewski

ulica Twardowskiego 59
30-346 Kraków

Operował mi cieśń nadgarstka. Spokój oraz podejście do pacjenta bardzo dobrze wpływa na samopoczucie w trakcie zabiegu. Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry lekarz. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: tpd

lekarz Sebastian Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Beluga-Med
ulica Obopólna 4A
30-069 Kraków

Godny polecenia ortopeda .Specjalista w tym co robi,przy ty jest kompetentny i właściwie tłumacz w czym tkwi problem.Pomimo wojskowego podejścia ,ma świetny kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tak odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. WDZIĘCZNA PACJENTKA

dr n. med. Artur Oberc

Ortopeda dziecięcy

Gabinet Prywatny w Krakowie
Kosocicka 6/3
Kraków

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca. Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Miron Sowa

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Lekarz poświęca dużo czasu na badanie i wytłumaczenie przebiegu zabiegu i późniejszej rehabilitacji. Lekarz godny polecenia.

Tomasz Gąsior

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dzięki niemu byłam w stanie pójść na Sylwestra choć 30.12 złamałam wyrostek kręgosłupa. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył co mi jest, co mam robić, jak zażywać leki żeby w miarę normalnie chodzić. Poza tym był bardzo wyrozumiały, nawet wtedy, kiedy zbytnio nie chciałam się poddać badaniu, bo każdy ruch sprawiał ból. Trudno oceniać mnie kompetencje lekarza, ponieważ miałam z nim kontakt tylko na izbie przyjęć, ale ...
Opinia dodana przez: Asenata