łódź ortopeda

Wolny termin: 29 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Ortopeda Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Ortopeda   (+2 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda   (+1 więcej)

Struga 20 (Medort)
Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

Anna Falak-Wlażlak

Ortopeda   (+1 więcej)

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

lekarz Piotr Waśniewski

Ortopeda

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
Łódź

Świetny specjalista, lekarz, który stara się zrozumieć cierpienie pacjenta. Pełen profesjonalizm, empatia i chęć niesienia pomocy. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Asia

prof. Marek Synder

Ortopeda dziecięcy

DREWNOWSKA
Łódź

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia

lekarz Ireneusz Podkański

Pienista 41 C/76
Łódź

Bardzo rzetelny i kompetentny Doktor. Wyleczył moje bolące od lat kolano- operacyjnie. Dziś mogę cieszyć się życiem i zapomniałam o ciągłym bólu. Wciąż jestem pod opieką Pana Doktora i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam właśnie do niego. Złoty człowiek. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Dariusz Nowak

Więckowskiego Stefana 63/1
Łódź

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Karol Krajewski

Przychodnia
Henryka Sienkiewicza 59
Łódź

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maciej Kluba

Łódź

Zrównoważony, spokojny człowiek. Odpowiada na pytania wyczerpująco. Cierpliwy. Dobrze diagnozuje, postępowanie skuteczne. Polecam

Opinia dodana przez: helen

lekarz Andrzej Iwański

Pasieczna 2/6/113
Łódź

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.

Opinia dodana przez: henryka