łódź ortopeda

Ortopeda Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
Łódź

Doktor jest super! Wszystkim gorąco polecam. To uprzejmy, umiejący rzeczowo wyjaśnić profesjonalista.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 2 Paź o 16:00. Sprawdź inny.
Ortopeda Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Ortopeda   (+2 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

lekarz Ireneusz Podkański

Pienista 41A/2
Łódź

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

dr n. med. Ryszard Perner

Struga 20 (Medort)
Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

Anna Falak-Wlażlak

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

lekarz Piotr Waśniewski

Ortopeda

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
Łódź

Świetny specjalista, lekarz, który stara się zrozumieć cierpienie pacjenta. Pełen profesjonalizm, empatia i chęć niesienia pomocy. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Asia

prof. Marek Synder

Ortopeda dziecięcy

DREWNOWSKA
Łódź

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia

lekarz Dariusz Nowak

Więckowskiego Stefana 63/1
Łódź

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Andrzej Iwański

Pasieczna 2/6/113
Łódź

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.

Opinia dodana przez: henryka

Paweł Osiński

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Polecam wszystkim dr Pawła Osińskiego. W marcu w szpitalu w Brzezinach operował mojego tatę (alloplastyka stawu biodrowego z uzupełnieniem ubytku tylnej ściany panewki kostnej). To prawdziwy profesjonalista. Lekarz konkretny, rzeczowy i uprzejmy. Fachowiec najwyższej klasy – POLECAM!

Opinia dodana przez: Ilona z Koluszek