ortopeda lubań

Łużyckie Centrum Medyczne Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Zawidowska 4

Wroclaw 20.07.2017

Wroclaw 20.07.2017

Namówili mnie moi znajomi , pacjenci dr. Uszyńskiego. Pozostawiłem "wielkie molochy" m. Wrocławia i skierowałem się do Profesorskiego Centrum Medycznego we Wrocławiu. Opinie internetowe od razu skierowały moją uwagę na lekarza ortopedę dr. Uszyńskiego wykonującego operacje w Lubaniu. Zdecydowałem się, operację wymiany biodra dr. Uszyński wykonał w końcu miesiąca maja 2017r. Po operacji do dnia dzisiejszego , nie odczuwałem i nie odczuwam żadnego bólu. Zacząłem chodzić o jednej kuli , mogę prowadzić samochód. Trudno określić wdzięczność dr. Uszyńskiemu za "usprawnienie" mnie, jego spokój osobisty, witalność i znajomość wykonywanego zawodu to podstawy wykonywania operacji chirurgicznych i późniejszej rehabilitacji.
.......................................................................................................................................
Gdyby zaszła konieczność poprawienia zdrowia dla członków mojej rodziny lub przyjaciół , będę wręcz nalegał na wykonanie operacji przez dr. Uszyńskiego w Lubaniu. Dziękuję również personelowi medycznemu, opiekującemu mu się mną w Szpitalu w Lubaniu po przebytej operacji.

Opinia dodana przez: Roman

lekarz Wojciech Kozłowski

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
Lubań

PAN DOKTOR ROBIL MI ZABIEG NA ZATRZASKUJACY PALEC .MILY I UCZYNNY .BARDZO UPRZEJMY.POSWIECIL MI DUZO CZASU

Opinia dodana przez: ALA

Przemysław Celej