Filtruj terminy

Traumatolog, Ortopeda

ZOZ
BEMA
Lubin

Bardzo dobry ortopeda dzięki P. dr. Michalskiemu chodzę.Operował moją łąkotkę i bardzo dobrze to zrobił miły i dobry ortopeda polecam.

dr n. med. Krzysztof Konarski

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Nikomu nie polecam tego lekarza jest niekompetentny podejście do pacjenta jest naganne ja się mocno zraziłem
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Artur Kaczkowski

Szpital "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ulica Skłodowskiej - Curie 66
59-301 Lubin

Po kilkukrotnych wizytach u dr Kaczkowskiego w Poradni MCZ (różne problemy zdrowotne) oceniam go bardzo pozytywnie. Konkretny, pomocny i do tego miły. Polecam bez żadnych wątpliwości.
Opinia dodana przez: Halina Zalewska

lekarz Marek Stwiertnia

prywatny gabinet ortopedyczny
Magnoliowa 39
59-300 Lubin

Polecam omijać z daleka , jest to typowy lekarz teoretyk nie za bardzo mający pojęcie o praktyce. Na urlopie w trójmieście miałem mały wypadek i poważne złamanie łokcia oraz części kości przedramienia , w Gdańsku przeszedłem operację rekonstrukcji z zaleceniem wizyty u ortopedy po 1,5 miesiąca i tak trafiłem do tego lekarza, na wizycie miałem zrobione RTG i Pan doktor dał mi skierowanie do szpitala celem usunięcia śrub i drutów ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Andrzej Przygoda

Wrzosowa 116
59-300 Lubin

Zawsze uwielbiałem podróżować, próbować nowych rzeczy, czasem ryzykować zdrowie dla zabawy. Na szczęście zostałem zmuszony do wizyty u tego pana, to była moja najnieprzyjemniejsza i najbardziej ryzykowna Przygoda w życiu która mi uświadomiła, że kręgosłup ma się jeden i nie warto go poświęcać dla przygody.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Jarosław Fajga