lubuskie ortopeda

Ortopeda   (+1 więcej)

Klinika Chirurgii Kolana Artros
ul. Królewska 22
Poznań

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

lekarz Paweł Kaczorowski

Praktyka Lekarska Paweł Kaczorowski
Janczewo 93B
Santok

Najlepszy lekarz ortopeda w Gorzowie I nie tylko w Gorzowie. Ogromna wiedza I chec niesienia pomocy. U Pana Doktora czuje sie jak pacjent a nie petent. Szczerze polecam.

dr n. med. Marcin Sergiew

Centrum Medyczne AURIS
WAŁOWA 14C.
Świebodzin

Do doktora Sergiewa trafiłem w marcu na wizytę z wynikami w postaci RTG, rezonansu magnetycznego, usg, zostałem trafnie zdiagnozowany bez jakichkolwiek zbędnych badań( inna diagnoza niż na wynikach z innego miasta), tylko organoleptycznie - diagnoza potwierdzona później w 100% poprzez badania przedoperacyjne oraz przede wszystkim "otwarcie kolana" na stole.

Jestem 1,5 miesiąca po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, doktor wprowadził bardzo szybkie powracanie do pełnej sprawności, poprzez między innymi brak ortezy.

Jestem w 100% zadowolony z tego wyboru, a rehabilitanci, których to spotykam na mojej drodze są pod ogromnym wrażeniem zakresu mojego ruchu oraz ćwiczeń/zaleceń jakie otrzymałem! polecam!

Opinia dodana przez: Radek

lekarz Zbigniew Apanowicz

Chirurgia Jednego Dnia Tomasz Ebert, Szymon Zachara spółka jawna
ul. Edwarda Borowskiego 2A-3
Gorzów Wielkopolski

Byłam u pana doktora z dzieckiem w poradni preluksacyjnej, wizyta w ramach NFZ, i powiem że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, po tym jak nasłuchałam się opowieści znajomych jak to niektórzy ortopedzi "burczą" na młode matki. Pan bardzo miły, wyjaśnił wszystko z anielską cierpliwością, odpowiedział na pytania, badanie przeprowadził bardzo delikatnie, maleństwo zadowolone, nawet nie pisnęła, żadnych negatywnych przeżyć. Naprawdę serdecznie polecam i życzę żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta jak ten pan.

Opinia dodana przez: Ula

lekarz Maciej Karaczun

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Serdecznie polecam! Otrzymałam od pana Maćka super pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna. To dobry lekarz.

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Marcin Stęplowski

105 SzWzP SPZOZ
Domańskiego 2
Zielona Góra

Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.

lekarz Grzegorz Wilk

Zielona Góra

Świetny specjalista.Miły człowiek.Służący radą i pomocą.Polecam

Świetny specjalista.Miły człowiek.Służący radą i pomocą.Polecam

Janusz Jaskowicz

Międzyrzecz

Wspanialy lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy,taki swój chłop. Nie zostawia w potrzebie.Przed zabiegiem, nie czeka z założonymi rękami,tylko pomaga personelowi. Po wszystkim, interesuje się bardzo stanem zdrowia Byłem już w kilku szpitalach i pierwszy raz spotkałem kogoś takiego.

Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Filip Adamcewicz

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
Toruń

Godny polecenia specjalista. Uśmiechnięty, miły i uprzejmy. Kompetentny. Widać,że ten zawód to jego pasja.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Burlaga

Ortopeda   (+1 więcej)

Sienkiewicza 10
Gorzów Wielkopolski

Wyjątkowa kompetencja,a co dla mnie najważniejsze zostałam poinformowana o wszystkim w 'normalnym języku" zrozumiałym dla każdego