Mazowieckie Ortopeda

lek. dent. Andrzej Grabowski

Prywatny Gabinet Lekarski
marsz. Piłsudskiego 14 lok. 5
Brzeg

bardzo dobry dentysta chodzę do niego od 6 lat i naprawdę każdemu go polecam!!!:)

Chirurg dziecięcy

None
ulica 3-go Maja 24/4
Chorzów

Doktor Andrzej Grabowski to rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Trafnie zdiagnozował i dokładnie wyjaśnił nam przebieg operacji przepukliny pępkowej u naszego dwuletniego syna . Wykazał duże zainteresowanie przed i po zabiegu. Pan Doktor również przyczynił się do wyleczenia stulejki u syna dzięki czemu uniknęliśmy kolejnego zabiegu. Polecam szczerze!

Opinia dodana przez: Beata

Psychiatra

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
Mokotów, Warszawa

Kiedy dostałam wyrok-Rak!, byłam w szoku,załamana, miałam lęki. Przypadkowo trafiłam na dr. Grabowskiego. To był szczęśliwy traf! Doktor to bardzo profesjonalny, pełen zaangażowania,życzliwy lekarz.Dzięki niemu dziś jestem zdrowa , a rak też pokonałam!Polecam na prawdę Pana Doktora Grabowskiego!

Opinia dodana przez: Janina

Okulista

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jana Pawła II 4 m. 8
Reda

Lekarz ignorant. Nie slucha pacjeta. Zle dobrane soczewki. Na moje watpliwosci odpowiada,ze po kupnie okularow jak bedzie cos nie tak. Mam sobie kupic nowe. Dobierajac pani szkla jakos sie pani nie przewraca po gabinecie. Na moje uwagi ze literki widze ale maja cienie i nie czuje sie dobrze. Mowi to idz sobie skonsultuj z innym lekarze. Nie polecam. Prywatna wizyta. Koszmar!!!! Lepiej szkla i cylindry dobral mi optyk bez medycznego wyksztalcenia.

Opinia dodana przez: Pacjet

Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Tomasz Petelewicz

mediq
piłsudskiego
Legionowo

Doktor nie mówił zbyt dużo ale jestem bardzo zadowolony z artroskopi kolana jaką przeprowadził.Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
Wolny termin: 20 Lis o 12:00. Sprawdź inny.

lek. med. Piotr Tarkowski

Ortopeda, Traumatolog

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Jestem po dwóch operacjach palucha koślawego ( lewa stopa maj 2015, prawa lipiec 2015) u doktora Tarkowskiego I nie mogę napisać nic innego : doskonały ortopeda, konkretny, rzeczowy i przy tym bardzo miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i gdybym miała kiedykolwiek przeprowadzać jakieś operacje na stopach to napewno wybrałabym się do doktora Tarkowskiego !
Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Opinia dodana przez: Kamila
Wolny termin: 20 Lis o 14:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marcin Kowalski

Ortopeda, Traumatolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Wolny termin: 20 Lis o 14:30. Sprawdź inny.

lek. med. Zbigniew Martyński

Ortopeda

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Doskonały lekarz. Pełne kompetencje. Rewelacyjny w kontakcie, super komunikacja. Generalnie życzyłabym wszystkim spotkania z takim lekarzem jak Pan Doktor. Pomijam fakt ze postawił mnie na nogi i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielkie dzięki Doktorze M.

Wolny termin: 20 Lis o 16:30. Sprawdź inny.

lek. med. Rafał Nowak

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Jestem po artroskopii , rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i czuję się świetnie . Ma podejście do pacjenta . :)

Wolny termin: 21 Lis o 15:30. Sprawdź inny.

lek. med. Tomasz Rudnicki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Jeszcze nie wiem jak rozwinie się dalszy przebieg mojego leczenia. Niemniej jednak chciałam wystawić pozytywną ocenę temu specjaliście. Trafiłam do dr przypadkiem, spokojny, miły, rzeczowy. Mam nadzeję, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Niebawem wracam z wynikami badań.