mazowieckie ortopeda

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Ortopeda   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

lek. med. Jakub Janowicz

Ortopeda   (+2 więcej)

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 31 Lip o 12:00. Sprawdź inny.

lek. med. Piotr Tarkowski

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Jestem po dwóch operacjach palucha koślawego ( lewa stopa maj 2015, prawa lipiec 2015) u doktora Tarkowskiego I nie mogę napisać nic innego : doskonały ortopeda, konkretny, rzeczowy i przy tym bardzo miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i gdybym miała kiedykolwiek przeprowadzać jakieś operacje na stopach to napewno wybrałabym się do doktora Tarkowskiego !
Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Opinia dodana przez: Kamila
Wolny termin: 31 Lip o 14:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marcin Kowalski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Wolny termin: 31 Lip o 14:30. Sprawdź inny.

lek. med. Zbigniew Martyński

Ortopeda

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Doskonały lekarz. Pełne kompetencje. Rewelacyjny w kontakcie, super komunikacja. Generalnie życzyłabym wszystkim spotkania z takim lekarzem jak Pan Doktor. Pomijam fakt ze postawił mnie na nogi i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielkie dzięki Doktorze M.

Wolny termin: 31 Lip o 16:30. Sprawdź inny.

lek. med. Rafał Nowak

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Jestem po artroskopii , rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i czuję się świetnie . Ma podejście do pacjenta . :)