Filtruj terminy

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Carpathia Medica
Kazimierza Jagiellończyka 13
Mielec

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

dr Paweł Tyniec

Ortopeda, Chirurg urazowy

Szpital Powiatowy
39-300 Mielec

Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Rafał Wojas

39-300 Mielec

W zeszłym tygodniu kolejny raz miałem przyjemność leczyć się i u p. Wojasa. Tak, tak przyjemność. To nie była pierwsza operacja robiona przez Niego i wiem , że nie ostatnia. Parę lat temu jeździłem po kraju i szukałem specjalisty który , by mi pomógł z problemami jakie miałem ze stawem kolanowym.Wszędzie słyszałem , że jedynie proteza stawu rozwiąże mój problem. Trafiłem przez przypadek na Wojasa(do tej pory podchodziłem jak większość ...

lekarz Marek Kulczyk

przychodnia pod Górką Cyranowską
Skłodowskiej 8
Mielec

Bardzo dobry lekarz.Dba o stan zdrowia.Stosuje profilaktykę leczenia.Miły i bardzo dużo wkłada zaangożowania.

Zbigniew Gawryjołek

39-300 Mielec

Odradzam wizyty u pana dr. nawet jeśli coś jest bardzo pilnego. Pan dr. bardziej był zainteresowany moim życiem prywatnym (nachalnie pytając) niż urazem mojego prawego kolana: "To czym się pani na co dzień zajmuje?" Gdzie pani pracuje?" "To jak pani się utrzymuje? No jak?" (Seksizm, grubiańskie, obraźliwe stwierdzenia ->) "narzeczony... o ma pani sponsora...a sponsor też ma wymagania...."(Jak można komuś sugerować że jest prostytutką?) Bezczelne docinki ze strony pana doktora ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr Mirosław Midura

Traumatolog, Ortopeda

Mielec

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Rafał Garlewicz

Kochanowskiego 1/33
39-300 Mielec

Pan doktor tylko naciągnął mnie na koszty kilku wizyt u niego, kazał mi zakupić za 600 zł zastrzyk, który magicznie miał uleczyć moje kolano, niestety nic on nie pomógł, a po czasie kolano jest w gorszej kondycji niż wcześniej. Strata pieniędzy, średnio miła obsługa, nie polecam

lekarz Arkadiusz Paul

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Bogdan Bakalarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-SON"
Wolności 27 c

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ