Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Myszków

lekarz Sławomir Rychta

11-go listopada 5/41
42-300 Myszków

Kompetentny i dobry lekarz.Szczerze wszystkim polecam.Szybko zdiagnozował przyczynę bólu ,mojego barku.Skromny i dobry fachowiec.

Sławomir Rychta

Szpital Powiatowy - Poradnia chirurgii urazowo - ortopedycznej
42-300 Myszków

Bardzo polecam Pana Doktora. Pan doktor skrupulatnie i rzeczowo zajął się tematem moich dolegliwości. Odbyłam jedną konsultację, która została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Pan doktor rzetelnie zebrał wywiad i ustalił termin operacji, która przyniosła najlepszy z możliwych efektów. Miałam spory problem z kolanem, wypadek podczas jazdy na desce. Pan Doktor przedstawił mi 2 metody rekonstrukcji kości i operację wykonał laparoskopowo. Po odbyciu rehabilitacji, bardzo szybko wróciłam do pełni sprawności.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Mariusz Kleszczewski

Ortopeda, Traumatolog

Myszków

Kompetentny, spokojny, uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jestem zaopiekowana bardzo dobrze
Opinia dodana przez: Anna

Sławomir Cichoń

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
ulica Wolności 29
42-300 Myszków

Brak zainteresowania stanem pacjenta. Niekompetentny, myśli że złapał pana boga za nogi. Nie posiada wystarczającej wiedzy ze swojej specjalizacji. Wszystko robi „po łebkach”. Najlepiej wypisać leki przeciwbólowe i wysłać pacjenta do domu. Nikomu nie życzę aby do niego trafił. Nie polecam.

lekarz Tomasz Duda

ulica Strażacka 35/14