Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Ostrów Wielkopolski

dr Józef Wcisłek

Chirurg urazowy, Ortopeda

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Frąszczak

ulica Brzozowa 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Super lekarz, pochylil sie nad moja dolegliwoscia, czego inni nie zrobili i na 1 wizycie pomogl tyle, co Bialorusin nie umial w kilka. Bardzo polecam! Atmosfera wizyty rowniez bardzo na plus.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Andrzej Kotwicki

Ortopeda, Chirurg ogólny

h
marsz. Piłsudskiego 12
Ostrów Wielkopolski

Swietnie ocenił uszkodzenie stawu. Wykonał USG, objaśnił co mam zerwane w stawie skokowym i jak to leczyć.Bardzo kompetentny i przyjazny.Stopa i staw skokowy wyleczone.Oceniam doktora bardzo wysoko jako fachowca w swojej dziedzinie. Internauci czując się anonimowo w sieci wypisują opinie,które są naruszeniem dóbr osobistych i jako takie podlegają odpowiedzialności karnej. Zniesławienie jest przestępstwem przeciwko czci i polega na pomówieniu innej osoby. Przekazywana informacja nie musi poniżyć pomówionej osoby w opinii ...

lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Traumatolog

ul. Wysocka 13 Ostrów Wlkp.
63-400 Ostrów Wielkopolski

Opinia na podstawie pobytu na oddziale Ortopedii i Traumatologii w Ostrowie Wielkopolskim. To co najbardziej rzuciło mi się w o oczy to mocny nacisk na to by pacjent opuścił oddział w jak najlepszym możliwym stanie zdrowia i miał dobre poprawne wyniki badań po operacji. Pan Ordynator jest w tej spawie bezkompromisowy. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą chirurgiem, jest też świetnym menedżerem zarządzającym. No i najważniejsze, pod maską ciągle ...
Opinia dodana przez: Justyna Z.

dr Adrian Mikołajczyk

ulica Lotnicza 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Mogę polecić. Po oględzinach i USG trafna diagnoza-zapalenie ścięgna w lewej górnej kończynie. Po przyjęciu leków wróciłem do normalnego funkcjonowania. Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Maciej Kaźmierczak

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo profesjonalny, kompetentny, miły i uprzejmy. W pełni i zrozumiale wyjaśnia chorobę. Czekałem krótko na zabieg. Po zabiegu moje kolano funkcjonuje doskonale. Wróciłem w pełni do aktywności sportowej.

Grzegorz Szperzyński

Ortopeda, Traumatolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Piotr Czarnecki

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ