Ortopeda Poznań

Lekarz sportowy, Ortopeda

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Chirurgii Kolana Artros
ul. Królewska 22
Poznań

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

Bardzo dobry ortopeda. Mialem duże probleby z kolanem . Wszyscy mówili żeby operować. Pan doktor zalecił zestaw ćwiczeń i dolegliwości minęły po 3 tygodniach. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Michał Widermański

lekarz Piotr Krawczuk

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
Poznań

Genialny ortopeda, profesjonalista w zawodzie! Nie musiałam wiele mówić. Poruszał moimi nogami i wiedział wszystko, ocenił trafnie moje dolegliwości w kolanach - powypadkowa sprawa. Teraz czekam na umówiony zabieg.

Opinia dodana przez: Grzegorz Głowacki

Jędrzej Lewandowski

Poznań

Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Adrian Stępiński

Szewska 5/6
Poznań

Naprawdę świetny ortopeda, polecam każdemu, kto do tej pory nie znalazł nikogo dobrego z zakresu ortopedii.

Opinia dodana przez: Julia

lekarz Tomasz Przybyła

None
ulica Jana Nagórskiego 23
Poznań

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Lekarz z powołania.Po prostu ma dużą ambicję rzeczywiście wyleczyć pacjenta.Konkretny,sympatyczny i empatyczny.Odpowiedzialny.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Sulaiman Kraiz

None
Bukowska 61
Poznań

Jest to bardzo dobry lekarz . Cieszy się dużym autorytetem wśród pacjentów . Pomaga zaczynasz od małych problemów kończąc na dużych.

lekarz Piotr Harasymczuk

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
Poznań

Nie wiem w jakich schorzeniach się specjalizuje ten lekarz, ale czuje, że jestem na to chora :-) Cóż za uśmiech!

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Piotr Ogrodowicz

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
Poznań

Niestabilność odczuwana w obrębie baru ustąpiła całkowicie po diagnostyce i adekwatnie zastosowanej operacji. Mimo wcześniejszych dlugotrwałych dolegliwości i operacji wykonanych przez innych lekarzy, problem nie ustępował. Dzisiaj po operacji którą wykonał dr Ogrodowicz jestem w pełni sprawną osobą. Polecam, lekarz godny zaufania, cierpliwy i profesjonalny.

Opinia dodana przez: Agata