Poznań Ortopeda

Lekarz sportowy, Ortopeda

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
Poznań

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

Bardzo dobry ortopeda. Mialem duże probleby z kolanem . Wszyscy mówili żeby operować. Pan doktor zalecił zestaw ćwiczeń i dolegliwości minęły po 3 tygodniach. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Michał Widermański

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
Poznań

Genialny ortopeda, profesjonalista w zawodzie! Nie musiałam wiele mówić. Poruszał moimi nogami i wiedział wszystko, ocenił trafnie moje dolegliwości w kolanach - powypadkowa sprawa. Teraz czekam na umówiony zabieg.

Opinia dodana przez: Grzegorz Głowacki

Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Magdalena

Szewska 5/6
Poznań

Naprawdę świetny ortopeda, polecam każdemu, kto do tej pory nie znalazł nikogo dobrego z zakresu ortopedii.

Opinia dodana przez: Julia

None
ulica Jana Nagórskiego 23
Poznań

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Lekarz z powołania.Po prostu ma dużą ambicję rzeczywiście wyleczyć pacjenta.Konkretny,sympatyczny i empatyczny.Odpowiedzialny.

Opinia dodana przez: Piotr

None
Bukowska 61
Poznań

Jest to bardzo dobry lekarz . Cieszy się dużym autorytetem wśród pacjentów . Pomaga zaczynasz od małych problemów kończąc na dużych.

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
Poznań

Nie wiem w jakich schorzeniach się specjalizuje ten lekarz, ale czuje, że jestem na to chora :-) Cóż za uśmiech!

Opinia dodana przez: Aleksandra