Ortopeda Racibórz

Racibórz

Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Opinia dodana przez: Mirosław

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu

47-400 Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania

Szpital
Gamowskiego 3
Racibórz

Bardzo dobry specjalista, wspanialy czlowiek. Lekarz, ktory chce pomóc czlowiekowi. Wysoka kultura osobista. Dziękuję za pomoc mamie.

Opinia dodana przez: joanna

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a
47-400 Racibórz

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam

ks. Staszica 4 lok. 2

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę bardzo polecić

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę bardzo polecić

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Świetny specjalista,dobrze diagnozuje i bardzo profesjonalnie przeprowadza zabiegi.Najlepszy raciborski ortopeda.

Racibórz

Jako człowiek nie należy do przyjemniaczków, ale jako lekarz- chylę czoła, ponieważ wyleczył moje dziecko, któremu inni lekarze nie dawali większych szans.Tak mimo wszystko polecam.

Rewelacyjnie diagnozuje.Jest pragmatyczny.Dziekuje.

Rewelacyjnie diagnozuje.Jest pragmatyczny.Dziekuje.