ortopeda w okolicach rypin

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

dr n. med. Łukasz Paczesny

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Lekarz z powołania! Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego i miłego lekarza. Jak najbardziej polecam tego lekarza oraz klinikę Orvit :)

Opinia dodana przez: Seba

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Centrum Medyczne Novamed
Wyspiańskiego 2 A
Brodnica

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

dr Michał Jałoszewski

Orvit Clinic
Skłodowskiej-Curie 73
Toruń

Bardzo miły, kompetentny i przystojny lekarz ;)
Polecam ;)

Bardzo miły, kompetentny i przystojny lekarz ;)
Polecam ;)

lekarz Ryszard Ignatiuk

Ortopeda   (+1 więcej)

Zatorze 3
Nowe Miasto Lubawskie

Bardzo kompetentny,wzbudzajacy zaufanie i uprzejmy w stosunku do pacjentow lekarz

lekarz Piotr Urbański

Brodnica

Lekarz godny polecenia, aczkolwiek bardzo "zalatany ". Ma ogromna wiedze i ja po artroskopii kolana jestem jak najbardziej zadowolona, zadnych komplikacji ;)