ortopeda w okolicach rypin

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

dr n. med. Łukasz Paczesny

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12
Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Lekarz z powołania! Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego i miłego lekarza. Jak najbardziej polecam tego lekarza oraz klinikę Orvit :)

Opinia dodana przez: Seba

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Centrum Medyczne Novamed
Wyspiańskiego 2 A
Brodnica

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Ryszard Ignatiuk

Ortopeda   (+1 więcej)

Zatorze 3
Nowe Miasto Lubawskie

Bardzo kompetentny,wzbudzajacy zaufanie i uprzejmy w stosunku do pacjentow lekarz

lekarz Piotr Urbański

Brodnica

Miałam to szczęście, że byłam pacjentką dra Urbańskiego. Złamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem. Decyzja: leczenie operacyjne. Operacja została przeprowadzona tego samego dnia (niedziela). Nie miałam nigdy wcześniej kontaktu z leczeniem szpitalnym. Jestem pod wrażeniem wiedzy, uprzejmości, zaangażowania Doktora, oraz personelu, który opiekował się mną, w czasie pobytu w szpitalu i później, podczas wizyt w celu zmian opatrunków.
Oddział Ortopedyczny w Szpitalu w Brodnicy na szóstkę z dodatkowym plusem!

Opinia dodana przez: stefania