Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Ortopeda Siedlce Prywatnie

- 2 lekarzy
+1 więcej

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Średnia ocen: 4,3/5

Drogi motocyklisto i policjancie, który napisałeś opinię w dniu 11.06 - powinna się tobą zainteresować Komenda Główna Policji. Mając pogląd, ...

Drogi motocyklisto i policjancie, który napisałeś opinię w dniu 11.06 - powinna się tobą zainteresować Komenda Główna Policji. Mając pogląd, że ludzi starszych nie należy leczyć, i jednocześnie będąc tchórzem bojącym się ujawnić swoje dane, nie nadajesz się do policji.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+4 więcej

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
Siedlce

Średnia ocen: 1,0/5

Nie polecam i ostrzegam przed „leczeniem” u tego Pana.
Zgłosiłam się do p. Boronia (lekarzem go nie nazwę, bo lekarz ...

Nie polecam i ostrzegam przed „leczeniem” u tego Pana.
Zgłosiłam się do p. Boronia (lekarzem go nie nazwę, bo lekarz leczy ludzi, a nie okalecza i zostawia) z bardzo dużymi deformacjami stóp i haluksami (później powiedział osobie postronnej, że nigdy nie widział takich deformacji). Podczas pierwszej wizyty usłyszałam: „ Ma Pani operację na NFZ, całkowicie za darmo, czas operacji jest ograniczony”. I zrobił ograniczoną operację, nie udzielił żadnej informacji odnośnie zaleceń pooperacyjnych ani tego, co wykonał. W windzie powiedział tylko gdzie się zgłosić. Zdejmując szwy powiedział, że po 6 tygodniach od operacji mam zdjąć but-ortezę i zacząć normalnie chodzić. Bez kontroli zrostu, prześwietlenia, niczego. Idąc po ok. 11 tygodniach poczułam potworny ból. Haluks wracał w zawrotnym tempie. Prześwietlenie po tym zdarzeniu wykazało, że puściła jedna ze śrub. Pan Boroń nie poinformował mnie o tym, a w dokumentacji wpisał nieprawdę: „śruby bez migracji”. Skierował mnie na kolejną operację uzasadniając ją moim niezadowoleniem. O przemieszczonym implancie nie napisał w skierowaniu do szpitala i w karcie przyjęcia. Tym razem odbył rozmowę przedoperacyjna (przed pierwszą operacją nie miał na to czasu, a zgodę na operację pacjent ma podpisać in blanco podczas przyjęcia), podał metodę operacji, ale nie wiedział z kim ją zrobi. Operację wykonał inną metodą niż ta, na którą wyraziłam zgodę. Anestezjologowi zlecił podanie mi przed operacją środka usypiającego wbrew mojemu wyraźnemu sprzeciwowi na usypianie. Kolejny raz dwukrotnie złamał prawa pacjenta. Później wszystkiemu zaprzeczał, dopóki nie pokazałam dokumentacji. Nie był w stanie wyjaśnić zmiany metody ani innych kwestii łamania praw pacjenta, wpisywania nieprawdy w dokumentacji, naruszenia tajemnicy lekarskiej (informacje o złym efekcie pierwszej operacji przekazał osobie postronnej). Na zgłaszane przeze mnie wątpliwości, silne bóle, problemy z chodzeniem odpowiedział: ”a co Pani myślała, że w Pani wieku będzie Pani miała stopy jak dwudziestolatka?” (dwadzieścia lat miałam jakiś czas temu, ale do sześćdziesięciu też mi jeszcze brakuje). Leczenie zostało zakończone (bez kontroli rtg żeby zobaczyć co się dzieje). Skutek „leczenia” p. Boronia: brak zrostu w miejscu pierwszej operacji (pytanie, kiedy nastąpił: jak śruba puściła czy może został naruszony podczas drugiej operacji), staw rzekomy, konieczność wykonania kolejnej operacji (niestety, prywatnie) z przeszczepami kostnymi, gipsem, dziewięcioma tygodniami unieruchomienia i długą, ciężką, bolesną rehabilitacją.
Przedstawiłam skrótowo fakty z mojego okaleczenia przez p. Boronia. Nie dokonuję oceny jego postępowania. Niech każdy z potencjalnych pacjentów sam to oceni, wyciągnie wnioski i podejmie decyzje, czy chce zaufać i być leczonym przez kogoś takiego.
To, że pracuje w Hajnówce, przyjmuje dużo pacjentów i szybko robi operacje, nie oznacza kompetencji.
Musiałam zaznaczyć jedną gwiazdkę w ocenie ponieważ nie przewidziano ocen ujemnych.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: GrażynaCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat