śląskie ortopeda

lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.

dr Wojciech Rydzewski

Poleska 30
Katowice

Bardzo dziękuję Doktorze za wykonaną rekonstrukcje ACL kolana. Jestem już 3 m-ce po zabiegu i czuje się swietnie! Gorąco polecam Pana Doktora .

Opinia dodana przez: Julia

lekarz Marcin Pająk

Ortopeda

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
Katowice

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr
Ortopeda Dąbrowa Górnicza lekarz Wojciech Koniec

lekarz Wojciech Koniec

Szpital Specj. im. Sz.Starkiewicza
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w ...

Doktor Wojciech Koniec to wspaniały lekarz, doskonały fachowiec.
11.05.2017r przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL + czyszczenie łękotki
w NZOZ Primus Brudzowice.
Operacja przebiegła sprawnie w przemiłej atmosferze. Pan doktor od pierwszej wizyty w jego gabinecie okazał mi dużo zrozumienia. Dokładnie objaśnił moją kontuzję, narysował, pokazał.
Wojciech Koniec to specjalista nastawiony na pacjenta, komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, nie liczy czasu podczas wizyty, słucha i jest świetnym psychologiem motywującym do leczenia a ja należę do osób strachliwych.
Z pełnym przekonaniem polecam doktora Wojciecha Końca, ponieważ takich lekarzy dotychczas oglądałam tylko w filmach.
Panie doktorze życzę Panu sukcesów w dalszej karierze i proszę się nie zmieniać. Dziękuję bardzo za wszystko i pozdrawiam Ewelina z Zawiercia

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Tomasz Olszewski

Ortopeda   (+1 więcej)

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
Piekary Śląskie

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Piotr Zych

Rybnik

wysokiej klasy specjalista w zakresie ortopedii,rzeczowy i kompetentny lekarz,doktor Judym wsród lekarzy,profesjonalista w każdym calu,wszystkim polecam tego pana

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mariusz Radecki

Medyk Centrum, Częstochowa
Wolności 34
Częstochowa

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

Marek Sibistowicz

Racibórz

Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Opinia dodana przez: Mirosław

dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

szpital wojewodzki

Bielsko-Biała

Bardzo dobry i kompetentny lekarz . Jeden z najlepszych jakich miałem okazję spotkać w swoim życiu . Dzięki niemu mam sprawną dłoń .

Opinia dodana przez: krzys

Zbigniw Kosowski

Kobylin

Nie traktuje pacjenta przdmiotowo.Polecam wszystkim tego specjalistę.

Nie traktuje pacjenta przdmiotowo.Polecam wszystkim tego specjalistę.