Ortopeda W Okolicach Ślesin

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Beata

Centruj Medyczne OLMEDICA
ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 23
Ozorków

Miałem robiony zabieg artroskopia, leczenie przebiegło sprawnie i gładko. Kompetentna osoba, bardzo dobry lekarz.

Opinia dodana przez: PIOTR

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

Gorąco polecam! Podczas wizyty spotkałam się z profesjonalizmem i bardzo ciepłym przyjęciem. Pan doktor to świetny specjalista i po prostu dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Wiosny Ludów 13
Ciążeń

Pan Doktor świadczy usługi na najwyższym poziomie. Do mojego problemu podszedł kompleksowo.
Fachowość, kompetencja i pełne zaangażowanie. Lekarz godny polecenia.

Fachowość, kompetencja i pełne zaangażowanie. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Janina

Piastów 16 (Amika)
Września

Byłem BARDZO MIŁO zaskoczony, że wizyta na NFZ była tak konkretna. Lekarz cierpliwie wysłuchał, odpowiadał na wszystkie wątpliwość. Bardzo konkretna i merytoryczna wizyta. Pan doktor szukał przyczyny bólu do końca. Na NFZ zrobione zdjęcie RTG, podana tzw blokada. Lekarz cierpliwy i godny zaufania. Oby system opieki pomagał takim lekarzom jak doktor Kasongo na dobre leczenie i poświęcenie czasu to ludzie byliby bardziej uzdrowieni już samym dobrym i cierpliwym podejściem lekarza. Oby więcej takich lekarzy. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Radosław

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc.
Szczerze polecam

Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Łukasz

Kleeberga 1 lok. 2
Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

Bardzo miły i sympatyczny lekarz z ciepłym podejsciem do pacjenta . Polecam Wszystkim w 100 % . najlepszy Ortopeda w Turku

Opinia dodana przez: justyna

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta

Opinia dodana przez: anna