ortopeda w okolicach ślesin

Sortuj

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Lekarz z powołania. Leczenie jest skuteczne a niespotykane uprzejme podejście do pacjenta czyni wizytę jako przyjemność. Tylko te kolejki przed gabinetem ale to już zło konieczne

Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

Gorąco polecam! Podczas wizyty spotkałam się z profesjonalizmem i bardzo ciepłym przyjęciem. Pan doktor to świetny specjalista i po prostu dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Pankrac

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chiron"
ul. Goździkowa 4
Konin

Bardzo miły lekarz, kompetentny; poleciła mi go znajoma osoba. Miałam złamanie dwukostkowe z podwichnięciem stawu skokowego leczenie i rehabilitacja przebiegły bardzo sprawnie, bez żadnych problemów i późniejszych komplikacji.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

Waldemar Majda

Turek

Bardzo miły i sympatyczny lekarz z ciepłym podejsciem do pacjenta . Polecam Wszystkim w 100 % . najlepszy Ortopeda w Turku

Opinia dodana przez: justyna

lekarz Witold Lubiatowski

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta

Opinia dodana przez: anna

Marek Szczepaniec

Specjalistycz Praktyka Lekarska
Andrzeja 34/3
Inowrocław

zdecydowanie polecam, Doktor pomógł mi w sprawie, w której inny ortopeda mi pomocy odmówił

lekarz Waldemar Bogielczyk

Młyńska 23
Witkowo

super lekarz,jestem juz 3 lata po rekonstrukcji acl,kolano odzyskalo dawna sprawnosc dlatego polecam

lekarz Piotr Nowak

SPZOZ MOGILNO
Kosciuszki 10
Mogilno

jako lekarz jest super konkretny i nie owija w bawełnę potrafi powiedzieć prawdę i zna się na tym co robi a oto chodzi żeby powiedział szczerą prawdę