ortopeda

dr n. med. Szymon Kujawiak

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

Ortopeda Koszalin lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

haluxy.pl
kościuszki 7 gabinet 120
Koszalin

Wspaniały lekarz z super podejściem do każdego pacjenta, ale także sympatyczny człowiek. Tak właśnie powinni wyglądać prawdziwi lekarze. Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała kontaktu z ortopedą w przyszłości, ale na wszelki wypadek zapamiętam nazwisko i numer ;-)

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna
Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik
ul. Lubicz 25/16 (NAFTA)
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

lek. med. Jakub Janowicz

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Łukasz Dubiel

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.