Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ortopeda Suwałki

Po skręceniu kolana 3 miesiące się bujałem po "lekarzach ortopedach" w białym którzy mi wmawiali, że nic nie zerwałem i to tylko skręcenie a noga wypada i się wywracam bo po urazie jest niestabilna. Po wizycie u pana Adama, który wykonał dokładnie to samo badanie mojej nogi co te pajace w białym od razu postawił diagnozę, zerwane ACL. Dodatkowo pokazał mi dlaczego jest taka diagnoza, z czego to wynika i ...

lekarz Piotr Kopecki

Szoitalna 73/37
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Marcin Olechowski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Super specjalista, wielki profesjonalizm, uprzejmy i miły, oczywiście bardzo kompetentny. Kolano jak nowe _ dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta Kiersztyn

lekarz Remigiusz Staranowicz

Kowalskiego 10 B/26
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Typowy lekarz z powołania. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Pomocny w każdej sytuacji. Jest lekarzem nietuzinkowym. Gorąco polecam. Teresa z Gołdapi.

dr hab. n. med. Janusz Popko

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Nie polecam nikomu tego lekarza, jedna wielka pomyłka. Urodziłam dziecko z prawą miekką stópką końsko szpotawą, rozpoczeliśmy zaraz po porodzie rehabilitację, która zaczeła przynosić efekty, lekarka prowadząca rehabilitację dała nam skierowanie do ortopedy, mówiąc, że po rehabilitacji dobrze nóżkę usztywnić, wybraliśmy DSK, jechaliśmy zadowoleni, że ortopeda wystawi swoją opinię, wytłumaczy nam też lepiej tą wadę, niestety cóż za wielkie rozczarowanie od samego wejścia. Lekarz nie wstając z krzesełka kazal rozebrać ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Pan doktor nie spełnił moich oczekiwań, poświęcił mi dosłownie minutę po czym stwierdził że wszystko jest ok a ja od dwóch tygodni po wizycie nadal nie mogę chodzić, zapada mi się kolano co sprawia okropny ból. Nie polecam nikomu tego Pana, nie wzbudza on zaufania jest bardzo nie miły śmieje się z pacjenta. Pytam się gdzie etyka lekarska????