Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Świdnica

lekarz Tomasz Mazur

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Przed operacją strach spędzał mi sen z powiek...dziś wiem ,że zupełnie nie potrzebnie.Lekarz Tomasz Mazur profesjonalista pod każdym względem.Jezeli ktoś sie waha przed wyborem lekarza ortopedy to można śmiało.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg ale ja już wiem,że ten lekarz i żaden inny....Polecam bardzo bo to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też miły i uprzejmy człowiek..a to też jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: GosiaMPZ

dr Andrzej Sinicyn

58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Witold Wnukiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35
58-100 Świdnica

Szczerze polecam! Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku. Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Duszkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Najlepszy ortopeda na Dolnym Śląsku. Wbrew "przemądrym" zaleceniom wrocławskich ortopedów (ze Szpitala Kolejowego i Marciniaka) bez żadnego filozofowania zdjął mi gips w 12 dobie i wyleczył zachowawczo- bez uciążliwości, bez bólu, bez kul, bez gipsu, a co za tym idzie bez konieczności stosowania heparyny i długotrwałej po unieruchomieniu kończyny rehabilitacji. Wystarczył but na twardej podeszwie i zdrowy rozsądek. Noga jest w pełni sprawna! Doktor to nie tylko najwyższej klasy specjalista, ...

lekarz Józef Korta

Równa 16
58-100 Świdnica

Super fachowiec, uprzejmy, wytłumaczy dokładnie co się dzieje. Co tu dużo pisać, najlepszy specjalista w Świdnicy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jan Jazienicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy. Miły, empatyczny człowiek. Moja dolegliwość została wyleczona.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Piotr Oleszek

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Rozczarowanie.Cierpiąc już 4 tydzień przez rwę kulszową,która ograniczyła moje poruszanie skorzystałam z teleporady prosząc o skierowanie na rezonans szczególowo wyjaśniając dolegliwości.Lekarz mimo moich próśb odmówił,choć mógł to uczynić oszczędzając mi bólu przez kolejne wizyty w gabinecie..zupełny brak empatii i zrozumienia w dobie gdzie e-skierowania stały się normą.Niestety,nie potrafię zrozumieć takiego traktowania pacjenta...

lekarz Waldemar Gliszczyński

ulica Jodłowa 38

lekarz Agnieszka Łuszczyn

"ARS MEDICA" Sp. z o.o.
Konopnickiej 4

lekarz Tomasz Derej

Pl.Wojska Polksiego 2a

lekarz Tomasz Kiwiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a

lekarz Tome Gagaczowski