świętokrzyskie ortopeda

lekarz Cezary Klank

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Byłam wczoraj u doktora tj. 06,11,2013. Lekarz przesympatyczny, ludzki bez tej lekarskiej maniery charakterystycznej dla większości z nich. Jestem bardzo zadowolona. Podejście w sam raz ani na wyrost szukając dziury w całym ani nie bagatelizuje problemu. Dla mnie lekarz w sam raz. Polecam.

Opinia dodana przez: Monia z Kielc

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Kompleksowe podejście do pacjenta. Sprawna diagnoza oraz wszystkie wyjasnienia odnośnie dalszych etapów. Jakość usług na wysokim poziomie.

lek. med. Łukasz Dubiel

Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

lekarz Dariusz Hudzik

PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina Szczepanik

Grzegorz Kuterasiński

NZOZ Nowe Życie

Włoszczowa

Jest bardzo dobry,kompetentny,interesuje sie pacjentem, z poczuciem humoru.Goraco polecam takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Milewski

Kielce

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

lek. med. Paweł Olszewski

Kielce

Mój problem zaczął się już dawno tylko nikt nie chciał mi pomoc.Wcześniejsze konsultacje z wieloma lekarzami kończyly się niczym a ja czulam się coraz bardziej niesprawna zawjazanie butów było problemem a przytym nieznosny ból lewego biodra a później juz i całej nogi.Aż wreszcie spotkała kogoś kto polecił mi doktora Pawła Olszewskiego na wizytę musiałem trochę poczekać ale było warto juz na pierwszej wizycie lekarz jasno opowiedział mi o problemie i leczeniu . Po pierwszej wizycie wiedziałam byłam pewna że ten lekarz chce mi pomóc i mogę mu zaufać i tak się stało jestem od miesiąca po operacji biodra lewegoPan doktor Paweł sam mnie operował wszystko się udało coraz lepiej mogę chodzić i wreszcie nic mnie nie boli . Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu w tym co robi lekarz z powołania ma świetny kontakt z pacjentem , jest to młody inteligentny lekarz. Panu doktorowi Pawłowi Olszewskiemu serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problem Gorąco Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

dr Tomasz Sikora

CENTRUM ZDROWIA PROMEDICA
ul. Pakosz 68
Kielce

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu

lekarz Andrzej Kokosa

None
ul. dr. Aleksandra Dobkiewicza 10
Sandomierz

Świetny specjalista, wysokie kompetencje. Badając kolano, na które narzekałam, słuchał uważnie i sprawdził biodro. Okazało się, że to jest mój problem. Dokładnie wyjaśnił na czym polega moja choroba, odpowiadał na moje pytania, nie okazywał pośpiechu. Uprzejmy, godny polecenia specjalista!!!

Opinia dodana przez: Grażyna

lek. med. Arkadiusz Madej

Kielce

Po moich ostatnich przykrych doświadczeniach z dwoma ortopedami.. ach! wreszcie trafiłam na lekarza, człowieka, któremu się chce! Wszystko wytłumaczył, dał skierowania na specjalistyczne badania. Sprawił, że uwierzyłam, że będzie dobrze. Czas, cierpliwość, przychylność. A było to w placówce NFZ, nie prywatnie :) Dziękuję Panie Doktorze :)

Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Artur Oberc

Ortopeda dziecięcy

Centrum Medyczne Batorego
ul. Stefana Batorego 10
Busko-Zdrój

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr