Lekarze Ortopeda Szczecin

dr n. med. Adam Spoz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały dr jakiego do tej pory spotkałam.Z pełnym oddaniem poddałam sie operacji haluksów u dwuch stóp i to w czasie nie całe 4 miesiace jedna od drugiej!W chwili obecnej/21.02.2016/jestem w trakciedochodzenia do siebie po operacji.Nie miałam zadnych bóli,mało tego po drugiej operacji nie przyjęłam ani jednego srodka p/bólowego jakie dostałam przepisane.Szwy pięknie zrosnięte noga sprawna bez zadnych rechabilitacji.Czekam teraz na zdjęcie szwów i już połmetek do zakonczenia okresu pooperacyjnego i ...
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Traumatolog
                                       lekarz Bartosz Paprota

lekarz Bartosz Paprota

Traumatolog, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Dr Bartosz Paprota, to lekarz, który od początku do końca jest zaangażowany w leczenie pacjenta. Zanim trafiłam pod profesjonalną opiekę, doświadczyłam wielu nietrafionych diagnoz, stawianych „na oko” i zbywania pacjenta. Gdy trafiłam do Doktora Paproty za pierwszym razem, 17 lat temu – z polecenia innego zadowolonego pacjenta – okazało się, że nareszcie jestem w dobrych rękach. Profesjonalny wywiad, badanie, leczenie, opieka, dostępność, a w tym wszystkim życzliwość i serdeczność. I ...

lekarz Michał Chmielnicki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Maciej Karaczun

ulica Wąska 2/1
71-407 Szczecin

Dr Karaczun nie boi się pytań ze strony pacjentów i bez problemów na nie odpowiada, co dla osób takich jak ja ma spore znacznie. Lubię wiedzieć na czym stoję i znać wszystkie szczegóły, zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie moje i bliskich mi osób. Podczas kilku wizyt mogłem zawsze liczyć na konkrety. Rehabilitacja w jednym ze szczecińskich ośrodków przebiega dzięki pomocy doktora naprawdę sprawnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Maciek

dr Piotr Modliborski

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisał problem i wyjaśnił sposób leczenia. Pierwszy lekarz u którego spotkałam się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. Wszystkim gorąco polecam pana doktora!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Radosław Jackowski

Ortopeda, Balneolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Święty Marek" Spółka Cywilna, Gabinety Lekarskie
ulica Łucznicza 64
71-557 Szczecin

Bardzo dobry i sympatyczny (co sie rzadko zdarza) lekarz, ze wspanialym podejsciem do dzieci. Polecam :)
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Piotr Białecki

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza

lekarz Ryszard Owczarek

Modra 96 F/2
71-220 Szczecin

Bardzo dobry z uśmiechem ,kompetentny lekarz , super kontakt.Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Pełen profesionalizm!! Bardzo Polecam!!!
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Bartosz Kujawa

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Nie radzę skręcać sobie kostek, ale jeśli już polecam udać się do Pana Bartosza :) W zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć kontuzje i jak się z nimi obchodzić.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Terenowski

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Konrad Dobiecki

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji
Modra 86A
71-220 Szczecin

Bardzo dobry ortopeda i empatyczny człowiek. Leczę się u doktora ponad 15 lat. Jestem po endoprotezie stawu kolanowego Noga przestała boleć i puchnąć. Był okres kiedy musiałam chodzić do P. doktora 2, 3 razy w miesiącu na ściąganie wody z kolana. Po operacji wszystko minęło (operacja była w 2015 r.) Pan doktor także uwolnił mnie od bólu kręgosłupa z którym zmagałam się przez wiele lat. W tej chwili odwiedzam ortopedę ...

lekarz Paweł Jakszuk

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Adam Żółkiewicz

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy. Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu. Agnieszka Demska

dr Paweł Ziętek

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
71-252 Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Henryk Mazurkiewicz

ks. Skargi 5
71-420 Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

lekarz Dominik Pelc

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Dzisiaj miałam przyjemność wizyty na SOR, gdzie zajął się mną Pan Doktor.Super lekarz, bardzo uprzejmy i sympatyczny. Wszystko dokładnie wytłumaczy i udzieli fachowej pomocy. Dziękuje Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Anita Cz.

dr hab. n. med. Andrzej Gusta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Mam wrodzone zwichnięcie stawów biodrowych po 8 operacjach w tym 3 wstawienie i wymiana endoprotez. Moja sytuacja zdrowotna jest bardzo trudna, niestety nadal musze brac przeciwbolowe - tramal 150 ale nie z powodu st. biodrowych- Pan prof. uratował mnie od kompletnego inwalidztwa, w innej klinice na Pomorzu chciano mi tylko usztywnic biodro, gdyz stwierdzono, ze nie ma mozliwości technicznych aby umocować endoprotezę. Nie zgodziłam sie. Po ok. 10 latach polecił ...
Trafiliśmy do pana doktora (z polecenia znajomego) z naszą córką gdy miała 2 latka. Wcześniej chodziliśmy prywatnie do innego ortopedy i z każdą wizytą było super dla niego. Córka biegając zaczęła się przewracać o własne nogi a tamten lekarz nam mówił że wszystko jest OK. Nie dawało mi to spokoju i zaczęłam szukać innego lekarza i tak trafiliśmy do pana doktora Kozerawskiego. Chodzimy do niego już 2 lata i jesteśmy ...
Czy pomógł ? Tak i to bardzo bardzo niestety dyskopatia zaawansowana ból wraca żal że konowały z przychodni nigdy nie polecają takich ludzi bo można było zacząć leczenie dwadzieścia lat temu Polecam
Opinia dodana przez: Mariusz