ortopeda toruń

dr Mariusz Sniegowski

Matopat

Toruń

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Trochę żyję na tym świecie. Miałam styczność z lekarzami naszej NFZ-owskiej, burej rzeczywistości. Pan doktor Śniegowski to drugi LEKARZ (w sensie:prawdziwy, taki jaki powinien być), po profesorze Dąbrowieckim z Bydgoszczy- u których mialam i mam przyjemność się leczyć. Ktoś tu napisał, że doktor Śniegowski, to typ lekara z z "Leśnej Góry"-podpiuję się pod tym. Alicja.

Opinia dodana przez: Alicja

Paweł Urbanowicz

Indywidualna Praktyka Lekarska Urbanowicz Paweł

Toruń

Serdecznie polecam Pana Doktora Świetne podejście do dzieci i dorosłych. Badanie szczegółowe. Efekty leczenia już są. super dziękuję

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Mariusz Śniegowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
Toruń

Mój znajomy też tak nazywa tego doktora , że jest taki prawdziwy dr Judym .
Ja przy okazji badania innych ...

Mój znajomy też tak nazywa tego doktora , że jest taki prawdziwy dr Judym .
Ja przy okazji badania innych stawów pokazałam dr stopę lewą ,na której porosły jakieś modzele i brodawki. Od lekarza 1 kontaktu dostałam skierowanie do lekarza chirurga
( z onkologi) w Przychodni Medic ale nie poszłam . Pan dr obejrzał coś tam poskrobał
i nie kazał nic dalej robić - wcześniej miałam zapisaną maść zmiękczającą .Gdy spotkałam znajomego miał to samo tylko jemu robił dr chirurg w Przychodni j.w. i zarażono go gronkowcem był wściekły . Ja sobie nie zdawałam sprawy, że to niby nic takiego modzele a utrudniały mi chodzenie przez kilka miesięcy ale dr taki charyzmatyk oponował i tą sytuację.Przyznaje , że gdy przy diagnozowaniu mówi dr "nic nie robić" to patrzę na to dużymi oczami. U tego dr wszystko jest ważne nawet takie drobne zabiegi .
Dziękuje Panie Doktorze i życzę dużo siły i zdrowia i samych udanych zabiegów.

Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Michał Kułakowski

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
Toruń

Doktor godny polecenia w 100%! Jako jedyny w Toruniu potrafił trafnie rozpoznać uszkodzenie wiazadeł nadgarstka. Inni lekarze ortopedzi (głównie w przychodni na Uniwersyteckiej), niestety nie mają albo wiedzy albo chęci do profesjonalnego wsparcia pacjenta. Niestety ze względu na brak infrastruktury narzędziowej w kuj-pom, zabieg odbywał się u innego specjalisty w Szczecinie (polecony przez dr Kułakowskiego, lek. Ireneusza Walaszeka). Jeden jak i drugi na 5+, wszystko przeprowadzone rzetelnie, z trafna diagnozą i skutecznym leczeniem w ramach możliwości naprawy wiązadeł. Niestety od długiego czasu dolega kolano, a od ponad roku bark, więc szykuję się rewizyta.

Opinia dodana przez: Łukasz S.

lekarz Tomasz Kilian

Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Św. Józefa 53/59
ul. Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

To przede wszystkim człowiek na ponad 100%, który jest empatyczny, rzetelny, życzliwy, uważny... Fachowość? Dwa dni po operacji nadgarstka prowadzę normalne życie (no może boli bardziej niż zwykle :) ) - to chyba wystarczająca opinia

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Karol Piechocki

None
Kołłątaja 5a
Toruń

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

dr Daniel Makowski

Fizjoterapeuta   (+3 więcej)

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Filip Adamcewicz

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
Toruń

Mieszkam w Toruniu i tam poznałem Pana dr Adamcewicza uratował mi kolano w wieku 64 lat, rok pózniej czekała mnie endoplastyka biodra i znowu się nie zawiodłem już jestem po i dobę po zabiegu już chodziłem, cieszę się iż dane mi było spotkać na swojej drodze dr Filipa dziękuję mu bardzo i życzę samych sukcesów

Opinia dodana przez: Benon

lekarz Damian Janiszewski

szpital dziecięcy
Koniuchy 15
Toruń

Wspaniały lekarz, kompetentny, w zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i sposób leczenia.
Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Jackowiak

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
Toruń

super porada polecam tego lekarza . wyjasnienie dolegliwosci i mozliwosci leczenia . ilosc poswieconego czasu odpowiednia