ortopeda warszawa

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Ortopeda   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Ortopeda   (+1 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

lek. med. Jakub Janowicz

Ortopeda   (+2 więcej)

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 1 Maj o 14:30. Sprawdź inny. # 5

lek. med. Zbigniew Martyński

Ortopeda

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Doskonały lekarz. Pełne kompetencje. Rewelacyjny w kontakcie, super komunikacja. Generalnie życzyłabym wszystkim spotkania z takim lekarzem jak Pan Doktor. Pomijam fakt ze postawił mnie na nogi i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielkie dzięki Doktorze M.

Wolny termin: 2 Maj o 15:30. Sprawdź inny. # 7
Ortopeda Warszawa dr n. med. Maciej Luterek

dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
Śródmieście, Warszawa

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Pacjentka
Wolny termin: 2 Maj o 15:30. Sprawdź inny. # 8

lek. med. Tomasz Rudnicki

Ortopeda   (+1 więcej)

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Jeszcze nie wiem jak rozwinie się dalszy przebieg mojego leczenia. Niemniej jednak chciałam wystawić pozytywną ocenę temu specjaliście. Trafiłam do dr przypadkiem, spokojny, miły, rzeczowy. Mam nadzeję, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Niebawem wracam z wynikami badań.

Wolny termin: 4 Maj o 10:00. Sprawdź inny. # 10

lek. med. Paweł Nosarzewski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Polecam jak najbardziej tego lekarza. tydzień temu wykonał u mnie operację kręgosłupa. jestem bardzo zadowolona!!!

Opinia dodana przez: Klaudia