ortopeda warszawa

Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 20 Paź o 15:30. Sprawdź inny.

lek. med. Tomasz Rudnicki

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Jeszcze nie wiem jak rozwinie się dalszy przebieg mojego leczenia. Niemniej jednak chciałam wystawić pozytywną ocenę temu specjaliście. Trafiłam do dr przypadkiem, spokojny, miły, rzeczowy. Mam nadzeję, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Niebawem wracam z wynikami badań.

Wolny termin: 23 Paź o 12:00. Sprawdź inny.

lek. med. Piotr Tarkowski

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Jestem po dwóch operacjach palucha koślawego ( lewa stopa maj 2015, prawa lipiec 2015) u doktora Tarkowskiego I nie mogę napisać nic innego : doskonały ortopeda, konkretny, rzeczowy i przy tym bardzo miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i gdybym miała kiedykolwiek przeprowadzać jakieś operacje na stopach to napewno wybrałabym się do doktora Tarkowskiego !
Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Opinia dodana przez: Kamila
Wolny termin: 23 Paź o 14:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marcin Kowalski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Wolny termin: 23 Paź o 14:30. Sprawdź inny.

lek. med. Zbigniew Martyński

Ortopeda

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Doskonały lekarz. Pełne kompetencje. Rewelacyjny w kontakcie, super komunikacja. Generalnie życzyłabym wszystkim spotkania z takim lekarzem jak Pan Doktor. Pomijam fakt ze postawił mnie na nogi i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielkie dzięki Doktorze M.

Wolny termin: 23 Paź o 16:30. Sprawdź inny.

lek. med. Rafał Nowak

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Jestem po artroskopii , rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i czuję się świetnie . Ma podejście do pacjenta . :)