ortopeda włocławek

Ortopeda   (+1 więcej)

Szpital Wojewódzki, izba przyjęć
Wieniecka 49
Włocławek

Miły i sympatyczny,z poczuciem humoru lekarz.Świetny specjalista i życzliwy człowiek.Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Andrzej Kwiatkowski

Zduńska 2
Włocławek

Kompetentny lekarz, dobry człowiek. Polecam potrafi zająć się pacjentem i bardzo zalerzy mu na wyleczeniu osoby którą się zajmuje.

lekarz Stanisław Jurkowski

al. Chopina 52

polecam lekarz bardzo dobry, godny zaufania,

polecam lekarz bardzo dobry, godny zaufania,

lekarz Krzysztof Grygorowicz

Włocławek

po pierwszej wizycie moja ocena jest pozytywna bardzo miłe podejście do pacyjęta szybka diagnoza co do efektów leczenia to zobaczymy co czas przyniesie

lekarz Adam Konopko

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
Włocławek

poszlam do tego lekarza z polecenia, poza tym czytalam duzo pozytywow o nim. co za rozczarowanie - poszlam z bolacym kregoslupem i kolanem. na pierwszej wizycie nawet mnie dobrze nie zbadal, wyslal na przeswietlenie i dal tabletki przeciwbolowe - wspominalam, ze nie mialam zadnych urazow. na 2 wizycie stwierdzil ze nie mam zadnych urazow bo na rentgenie nic nie widac,a jak mnie bilo to moge wziac tabletki przeciwbolowe. gdybym nie dopraszala sie o skierownie na rehabilitacje, to by mi nie dal. poza tym stwierdzil, ze bez roznicy jakie zabiegi bede miala, bo wszystko dziala tak samo... podsumowujac - 240zl wydane w bloto, bo to byly prywatne wizyty. BARDZO KIEPSKO, zeby nie powiedzic brzydko

Opinia dodana przez: kasia

Bogdan Wojtecki

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wieniecka 49
Włocławek

Słabiutki nawet prostego złamania nie potrafi złożyć nogi.Nie potrafi czytać zdjeć RTG i rezonansu.Do szkoły !!!