Ortopeda Wrocław

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Byłem u Pana doktora w Orthos w Komorowicach. Rewelacyjny człowiek! Cudowne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm! Wysłuchał, postawił diagnozę, zrobił operację i przywrócił mnie do życia oraz wiarę w ludzi! Polecam!

Opinia dodana przez: Kremik

Wrocław

Bezpośredni, nie ściemnia - mówi prawdę wprost , dobry fachowiec w swojej sztuce,
konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

Szpital
ulica gen. Romualda Traugutta 116
Wrocław

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka ...

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka dni

Opinia dodana przez: Gabrysia

Mariusz Pytlasiński

Chirurg ogólny, Ortopeda

53-657 Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa

Swobodna 10 / 16

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Szczerze polecam!
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Opinia dodana przez: Aleksandra

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić

Opinia dodana przez: Beata

50-257 Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław

Bardzo dobry lekarz bardzo pomocny a juz w ogole wspaniały specjalista. Nie bagatelizuje pacjenta,wysłucha,zbada . Polecam

Opinia dodana przez: Dorota

50-204 Wrocław

Gorąco polecam Pana Doktora. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do pacjenta. Bada dokładnie !!!.Ma wiedzę na temat różnych metod leczenia.

Opinia dodana przez: Dorota

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
51-128 Wrocław

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .