ortopeda wrocław

lekarz Krzysztof Uszyński

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
Szybka 5C
Wrocław

Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia kolegi, któremu doktor wymienił dwa stawy biodrowe. Wcześniej byłam u innych ortopedów, diagnoza - operacja była dla mnie jak wyrok i odwlekałam z podjęciem decyzji.
Podejście Pana doktora do pacjenta, ciepło, spokój, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza to wszystko spowodowało, że bez chwili wahania na pierwszej wizycie podjęłam decyzję - operacja, wymiana prawego stawu biodrowego.
Doktor wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. 15.03.2016 roku udałam się do szpitala w Lubaniu bez obaw bo wiedziałam, wręcz byłam przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i dobre miejsce. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu personelowi oddziału ortopedii w Lubaniu.
Po dwóch tygodniach po operacji zapomniałam co to jest ból i odstawiłam leki przeciwbólowe, bez których wcześniej nie mogłam funkcjonować. Zaprzyjaźniłam się z nowym biodrem.
Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim potrzebującym pomocy, żeby właśnie Pana spotkali na swojej drodze tak jak ja.
Łucja z Bolesławca

Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Jacek Kopyś

Wrocław

Bezpośredni, nie ściemnia - mówi prawdę wprost , dobry fachowiec w swojej sztuce,
konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

lekarz Tomasz Pytel

Szpital
ulica gen. Romualda Traugutta 116
Wrocław

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka dni

Opinia dodana przez: Gabrysia

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda   (+1 więcej)

Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Witold Wnukiewicz

LUX MED Sp. z o.o.
Swobodna 1

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i ...

Szczerze polecam!
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Marek Stępniewski

Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski

dr n. med. Tomasz Greczner

Ortopeda   (+1 więcej)

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Roman Lech

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
Wrocław

Z pełnym przekonaniem polecam , życząc wiele satysfakcji, sukcesów, gdyż uważam, że ma Pan ogromny potencjał. dziękuję

dr n. med. Roman Sobolewski

Wrocław

Byłem na wizycie u Pana dr. Sobolewskiego po raz pierwszy. Wspaniały Człowiek. Dokładny, życzliwy i cierpliwy. Od razu zorientował się, w czym tkwi problem. Dzięki Jego zaleceniom mogę już spać bez bólu . Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tadeusz Urban

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
Wrocław

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .