Ortopeda Wrocław

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
Szybka 5C
Wrocław

wg mnie bardzo dobry lekarz. Przyszedłem do niego na konsultację po innym lekarzu. Wszystko dobrze wyjaśnione, zalecenia przekazane i jak na razie nie idę pod nóż! Teraz będę pod kontrolą lekarza i widać ze dr Uszyński ma dużo wiedzy i cieszę się, że z tyloma latami praktyki jest też aktywny w internecie! Potwierdzam poprzednie opinie , jest dobrym lekarzem!

Opinia dodana przez: Łukasz

Wrocław

Bezpośredni, nie ściemnia - mówi prawdę wprost , dobry fachowiec w swojej sztuce,
konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

Szpital
ulica gen. Romualda Traugutta 116
Wrocław

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka dni

Opinia dodana przez: Gabrysia

Mariusz Pytlasiński

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa

LUX MED Sp. z o.o.
Swobodna 1

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i ...

Szczerze polecam!
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić

Opinia dodana przez: Beata

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
Wrocław

Z pełnym przekonaniem polecam , życząc wiele satysfakcji, sukcesów, gdyż uważam, że ma Pan ogromny potencjał. dziękuję

Wrocław

Byłem na wizycie u Pana dr. Sobolewskiego po raz pierwszy. Wspaniały Człowiek. Dokładny, życzliwy i cierpliwy. Od razu zorientował się, w czym tkwi problem. Dzięki Jego zaleceniom mogę już spać bez bólu . Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
Wrocław

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .