września ortopeda

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

lekarz Jacek Spichalski

Rzeczna 4
Września

dobry lekarza -bylem u 5-6 wczesniej -niestety zapewne znow skorzystam (INNA KONTUZJA) .Ogolnie zna sie na swojej pracy narazie we wrzesni lepszego nie spotkalem -fakt ze wylewnym czlowiekiem nie jest na wizytach .Naprawial mi kolano .Za duzo nie mowi ale konkretnie i bajek nie opowiada .Ze wszystkich ortopedow u ktorych bylem jest najlepszy

Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Jacek Markuszewski

Września

Miałem skomplikowane złamanie w kostce lewej nogi. W miejscowości, w której mieszkam(200 tys. mieszkańców)w dwóch szpitalach postawiono błędne diagnozy, oraz zastosowano niewłaściwy sposób leczenia. Z moim problemem zwróciłem się do dr J. Markuszewskiego. Nie będę się dużo rozpisywał. Powiem tylko jedno; dr jest profesjonalistą w swoim zawodzie na najwyższym poziomie światowym nie wspominając już o Polsce. Oprócz profesjonalizmu cechuje Go takt, oraz wysoka kultura osobista. Uważam , że tylko pięć gwiazdek byłoby dla niego krzywdzące. Polecam każdemu doktora J. Markuszewskiego bo jestem przekonany, że każdy trudny problem z jego dziedziny na pewno prawidłowo rozwiąże. Wawrzonkowski

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Piotr Ziółkiewicz

Chirurg dziecięcy   (+2 więcej)

Września

Profesjonalne podejście do pacjenta rozpoznanie choroby - idealne. Miły biodro wymienił mi idealnie Bardzo Dziękuje Panu doktorowi z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Przemysław Nawrot

Ortopeda

Września

wspanialy lekarz ,godny polecenia ,tlumaczy chorobe i metody jej leczenia ,jest bardzo mily i kompetentny

lekarz Krzysztof Pałczyński

Słowackiego 42
Września

Bardzo sympatyczny lekarz diagnozował moje dziecko 10 lat temu trafnie moje ukłony dla niego,polecam!

lekarz Maciej Dragon

Ortopeda

Września

Czekam na operacje, która już za dwa dni. Obawiam się jej jak każdej innej, ale od jej powodzenia zależy czy będę chodziła. D o tej pory jestem bardzo zadowolona z tego lekarz, ale przekonam się już niedługo czy moje zdanie o nim nadal będzie takie. Mam nadzieję, że po operacji nadal będzie tak samo interesował się moim zdrowiem.