Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ortopeda Zabrze

lekarz Jarosław Korecki

41-700 Zabrze

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Piotr Nowocień

Sienkiewicza
41-800 Zabrze

Pan doktor przemiły i bardzo kompetentny. Wytłumaczył mi szczegółowo proces leczenia tak, aby wszystko było dla mnie zrozumiałe. Z całą pewnością polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Grzegorz Wrzask

41-700 Zabrze

Witam, mam 56 lat i nie spotkałem takiego lekarza z powołania. Przemiły człowiek i pomoże każdemu kto do niego się zglosi. Jeżeli nie jest w stanie pomóc to pokieruje do innego dobrego lekarza. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopernik S.C.
Ciołkowskiego 33
Zabrze

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.
Bardzo profesjonalny lekarz, operował kolano mojego syna dwa razy. Polecam, świetne podejście do pacjenta, wszystko super się udało. Bardzo, bardzo dziękujemy Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Ortopeda
                                       lekarz Jakub Hawranek

lekarz Jakub Hawranek

Szpital Miejski w Zabrzu
41-803 Zabrze

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda

ortoped
makowa 1
41-809 Zabrze

Miałem poważny uraz barku którego doznałem w wyniku wypadku samochodowego. Udałem się do Sport Kliniki gdzie wiedziałem ,że pracuje Pan Doktor Igor Karczewski! Operacja oczywiście dla Doktora nie stanowiła żadnego problemu! Pełny profesjonalizm. Ponad to Doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem!Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Polecam
Opinia dodana przez: Cezary
Szpital śląski w Cieszynie zyskał bardzo dużo mając takiego dobrego, kompetentnego lekarza ortopedę.Endoprotezę stawu biodrowego miałam robioną w 2017r.(marzec). .Ordynator lekarz Ochałek wspaniały specjalista, godny zaufania polecam go innym chorym.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Krzysztof Jagoda

Ortopeda, Traumatolog

Franciszkańska 26a/6
41-819 Zabrze

BARDZO DOBRY LEKARZ I CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU.UPRZEJMY,OPANOWANY,TAKTOWNY.TAKICH JUZ NIEMA.CIERPLIWOŚĆ I TŁUMACZENIE CHOROBY TO DLA PACJENTA BARDZO WAŻNE. POLECAM DOKTORA KRZYSZTOFA JAGODE I ŻYCZE ZDROWIA I POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU.
Opinia dodana przez: JAREK

dr n. med. Wojciech Pawlak

Traumatolog, Ortopeda

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Niby błaha sprawa bo tylko szycie małej rany na nodze, ale zdecydowanie polecam. Wizytę udało mi się umówić od razu w ten sam dzień, a było już dosyć późno. Bardzo wysoka jakość usług, brak śladów po szwach i ranie. Niewygórowane ceny i przede wszystkim fajna, przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: JS

lekarz Jakub Wasilewski

szpital rejonowy
41-800 Zabrze

Bardzo dobry fachowiec a do tego miły i uczynny człowiek. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Tomasz Gorycki
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jacek Zatorski

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Polecam. Bardzo dobry specjalista. Uratował sprawność mojej nogi. Podczas wizyt dokładnie wyjaśniał na czym będzie polegał proces leczenia.
Opinia dodana przez: Marcelina

lekarz Andrzej Lis

ulica Jabłońskiego 20/1
41-808 Zabrze

Zdecydowanie nie polecam! Zgłosiłam się do Pana doktora z dotkliwym bólem uda, (podejrzenie lekarza pierwszego kontaktu to ucisk wewnętrzny). Jestem już pacjentką Pana doktora ale planowa wizyta przypada w lipcu więc zgłosiłam się do gabinetu ze skierowaniem i prośbą od lekarza o poszerzenie diagnostyki o badanie obrazowe. Po 4 godzinach oczekiwania w poczekalni, Pan doktor dosłownie pokazał mi drzwi. Przyznam, że z takim traktowaniem spotkałam się pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Stankiewicz

ulica Słoneczna 28/1
41-800 Zabrze

Nie mogę uwierzyć w to co tutaj przeczytałam. Lekarz, który doprowadził mnie do normalnego funkcjonowania nazywany "konowałem"... nie wiem czy to konkurencja się kłania?Jestem w szoku! Ja zdecydowanie POLECAM! Miałam okazję poznać go z dwóch punktów widzenia - jako lekarza i jako orzecznika w ZUS. Podchodzi do pacjenta z niezwykłą uwagą. Nigdy w życiu nie byłam potraktowana przez niego w sposób niemiły, nieżyczliwy... również nigdy nie odczułam żeby nie chciał ...

lekarz Zbigniew Nowiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

3 Maja 118
41-800 Zabrze

Lekarz ortopeda Nowiński przyjmujący w poradni Makoszowy w Zabrzu jest niekompetentny i nieuprzejmy, wizyta u niego to tylko strata czasu i skierowania !! Jestem po operacji kolana (zerwane więzadła krzyżowe kilka lat temu), obecnie po skręceniu tegoż kolana i prawdopodobnie ponownym uszkodzeniu. Udałam się do owego specjalisty (śmiechu warte) ze spuchniętym kolanem pomimo, iż wcześniej przeczytałam negatywne opinie na jego temat, z nadzieją, że mnie przyjmie w trybie pilnym (tak ...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Grzegorz Kropczyński