Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ortopeda Żary

lekarz Andrzej Przybycień

68-200 Żary

Wybrałam się do Pana Doktora z polecenia i po dłuższym oczekiwaniu (w rejestracji dysponują dokładnymi datami) dużo usłyszałam o warunkach pracy lekarzy (sporo pacjentów, traktowanie ich przez NFZ jak "hurtowni"), byłam świadkiem kilku rozmów telefonicznych oraz sporo dowiedziałam się o anatomii. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby poza tym lekarz w końcu poważnie zajął się moim problemem zdrowotnym. W końcu - bez badania - Pan Doktor zerknąwszy na zdjęcie RTG ...

lekarz Zbigniew Czarnecki

Chirurg ogólny, Ortopeda

68-200 Żary

Odradzam!!!! Nie dowiedziałam się co mi dolega - pytając się co mi jest odpowiedział- gdyby Pani mniej chodziła na boki to by noga tak nie bolała a po drugie kobietom nie są potrzebne nogi, chodzi mniej będą łaziły na boki. Szczyt bezczelności. On nawet nie leczy i nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu.
Bardzo dziękuje Panu doktorowi za udzielenie pierwszej pomocy mojej córce. Wspaniałe podejście, szybka reakcja, pełen profesjonalizm. Zachowanie godne naśladowania innych medyków. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Czarek Ruchniewicz

68-200 Żary

Facet z dużym dystansem podchodzi do wszystkiego , wydaje mi się że przede wszystkim pożartować, potem dopiero pomóc pacjentowi. Merytorycznie trudno mi ocenić bo zmienił całkowicie diagnozy innych lekarzy i zasiał zwątpienie który z nich faktycznie ma rację. Jak ktoś chce na pogaduchy i się pośmiać polecam w innym przypadku chyba wolałbym poświęcić trochę czasu żeby znaleźć kompetentnego lekarza
Opinia dodana przez: jan

lekarz Czrek Ruchniewicz