Filtruj terminy

Ortopeda, Traumatolog

Rehabilitacja Batorego
Batorego 126A
Zielona Góra

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Ortopeda
                                        Stanisław Szymanik

Stanisław Szymanik

Centrum Medycyny Sportowej "OLIMP" Robert Zapotoczny
Urszuli 10
65-147 Zielona Góra

Byłem na wizycie prywatnie bo do jak jest na NFZ każdy wie. Lekarz popatrzył na rezonans i po 5 minutach wiedzialem wszystko o co zapytałem. Powiedział że niestety na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zrobić mi zabiegu na NFZ bo są kolejki. W ZWIAZKU ZE NIE BYŁ MI W STANIE WIECEJ POMÓC ZWROCIŁ PIENIADZE ZA WIZYTE !!! TO SIE NAZYWA UCZCIWOŚĆ I KLASA !!!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marcin Stęplowski

105 SzWzP SPZOZ
Domańskiego 2
68-200 Zielona Góra

Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.
Mam problemy po złamanej dłoni. Mimo, że korzystam z leczenia w sektorze publicznym (szpital i agia medica), podejście lekarza jest takie, że mam pełne zaufanie. Kieruje na badania dodatkowe, specjalistyczne i zabiegi. Leczenie trwa nadal, ale nie mam powodu do szukania innego lekarza. Oceniam tego lekarza jako dobrego fachowca i pogodnego człowieka (co jest ważne przy chorobie). Życzę sobie, abym nie zmieniła oceny po zakończeniu leczenia.
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Traumatolog
                                       lekarz Wojciech Janczewski

lekarz Wojciech Janczewski

Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne
Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan Wojciech to rzetelny lekarz, przeprowadził wywiad, obejrzał nadgarstek bardzo dokładnie i przeprowadził dodatkowe badania w celu wyjaśnienia przyczyny bólu. Wyjaśnił mi temat leczenia tej przypadłości. Z pewnością wrócę tu w razie potrzeby.

lekarz Andrzej Wołoszyn

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Wołoszyn
Anieli Krzywoń 16
Zielona Góra

Naprawdę fachowiec godny polecenia , a przede wszystkim szlachetny i dobry człowiek utożsamiający się z pacjentem i jego problemami. Kulturalny , sympatyczny i miły i jednocześnie mający duży autorytet. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Laskowski

lekarz Artur Sikora

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Wspaniały lekarz polecam z całego serca .Mało spotykane ,żeby lekarz był tak pomocny dla pacjenta .Mega wiedza i doświadczenie. Przede wszystkim jest lekarzem, który troszczy się o swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dawid Kawka

Ortopeda, USG ortopedyczne

Grande Medica Sp. z o.o.
Stanisława Wyspiańskiego 13
Zielona Góra

Rewelacyjny lekarz, konkretny, profesjonalny, ludzki. Nie naciąga, stawia trafne diagnozy, skutecznie leczy. Polecam

lekarz Mateusz Polanin

Zespół Szpitalny
Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Super podejście do pacjenta.Szybkie i profesjonalne zszycie rany głowy w Szpitalu w Nowej Soli 2.01.2022r.Wielkie podziękowania-Dariusz Mioduszewski
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Antoni Ciach

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, ale również po prostu cudowny człowiek. Trafiłam do niego z urazem kolana i on bardzo dokładnie mnie zbadał a następnie cierpliwie i rzeczowo wytłumaczył w czy jest problem oraz jakie i kiedy należy podjąć leczenie. Ten lekarz od pierwszego wejrzenia wzbudził moje zaufanie i nie pomyliłam się, bo trafiłam w dobre ręce. Naprawdę polecam.
Bardzo kompetentny lekarz, rzeczowy. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i kompleksowo ustosunkowuje się do niej i zalecanego leczenia . Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. .Bardzo uprzejmy , empatyczny , godny polecenia.
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Traumatolog
                                       lek. med. Tomasz Bojanowski

lek. med. Tomasz Bojanowski

Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne
Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Bardzo kontaktowy lekarz, a zarazem konkrety. Skupia się na pacjencie a nie na zegarku. Lekarz wytłumaczył jak ma przebiegać leczenie.

lekarz Andrzej Przybycień

Eskulap
Żary
68-200 Zielona Góra

Wybrałam się do Pana Doktora z polecenia i po dłuższym oczekiwaniu (w rejestracji dysponują dokładnymi datami) dużo usłyszałam o warunkach pracy lekarzy (sporo pacjentów, traktowanie ich przez NFZ jak "hurtowni"), byłam świadkiem kilku rozmów telefonicznych oraz sporo dowiedziałam się o anatomii. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby poza tym lekarz w końcu poważnie zajął się moim problemem zdrowotnym. W końcu - bez badania - Pan Doktor zerknąwszy na zdjęcie RTG ...

Andrzej Filar

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Duże doświadczenie. Sprawność manualna na bardzo wysokim poziomie niezastąpiona w zabiegach chirurgicznych. Bogata wiedza zawodowa. Miłe usposobienia i wysoka koncentracja na pacjencie. Polecam

lekarz Roman Uberman

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Zdecydowanie nie polecam,co innego mówi ,co innego robi.Arogancki i butny ,brak zapoznania sie z historia chorobu.
Opinia dodana przez: kris

lekarz Marek Poźniak

MEDKOL
pl. Kolejarza 1
65-001 Zielona Góra

Byłam z urazem kostki, gdzie po tym jak krzywo stanęłam zaczęła powiększać i mi się kość łódeczkowata (czy jakoś tak - wyszukałam tej informacji w internecie, gdyż na tego lekarza nie miałam co liczyć). Ból przy chodzeniu i staniu odczuwalny zwłaszcza po 2h pracy na nogach, a ten pan "doktor" powiedział, że nic mi nie jest, że taka moja uroda że mam tą kość. Ja wiedziałam, że mam taką kość ...

Roman Spiller

Ortopeda, Rehabilitant

Zielona Góra

Trafiłem do doktora ze stawem rzekomym i choroba zwyrodnieniowa. Lekarz stwierdził tylko że niewyglada to za dobrze i nie postawił żadnej diagnozy, zalecił tylko żeby oszczędzać rękę i skierował na krio (nie do końca potrzebne), zapytał czy chce L4... Gdybym się posłuchał w 100% i nic więcej z tym nie zrobił to za jakiś czas miałbym do końca życia nieruchomy nadgarstek!!! Po wizycie u innego lekarza dostałem skierowanie na TK ...
Opinia dodana przez: Jakub K

lekarz Mariusz Borowiecki

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

Nie polecam. Przepisuje odpłatne zabiegi i masażery. Od dwóch miesięcy udaje że leczy. Najpierw rzekomo skręcenie i naderwanie torebki stawowej, RTG, zabiegi Salus, oczywiście 600zl wydane, kolejna wizyta, dopisane 3 kolejne odpłatne zabiegi... Po czym na następnej wizycie oznajmiłam że po zabiegach boli mnie bardziej a lekarz stwierdził że tylko ja tak reaguje i jest to nie możliwe, mam kupić sobie za 400zl masażer do stóp. Zażądałam usg, bo w ...
Opinia dodana przez: Pacjentka Agia Medica
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Ortopeda
                                       dr n. med. Jerzy Hakało

dr n. med. Jerzy Hakało

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w sprawę z którą się do niego przychodzi. Przeprowadził wywiad lekarski, przestudiował przedstawione przez mnie wyniki badań, ale również obejrzał kolano, jednocześnie tłumacząc budowę kolana jak także powód bólu w nodze. Pan doktor zaproponował dwie metody leczenia, opowiedział o każdej z nich zarówno o ich zaletach jak i wadach. Chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania, nie zbywa pacjenta, nie pośpiesza. Na pewno jest wart polecenia!
Opinia dodana przez: Wojciech
Niestety nie polecam. Poszłam z synkiem na USG bioderek. USG zrobione bez żelu w sekundę. Usłyszałam że ma lekką dysplazję i zalecenie szerokiego pieluchowania pielucha tetrowa przez dwa miesiące do kolejnej wizyty. Jako że naczytałam się opinii po wizycie o Pani doktor i o pieluchowaniu na internecie postanowiłam pójść prywatnie do lekarza polecanego przez mamuśki z Zielonej Góry. Tutaj wizyta wyglądała całkiem inaczej. Doktor użył sporo żelu i każde bioderko ...
Opinia dodana przez: Iwona