osteoporolog

lekarz Andrzej Pajdowski

Osteoporolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Osteoporolog   (+3 więcej)

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

lekarz Marian Jan Zieliński

Osteoporolog   (+5 więcej)

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Janusz Gębka

Bursztynowa 2 (Kolmed)

2 lata szukałem swojej "ziarnicy złośliwej". Jedna wizyta u tego doktora i dzisiaj mogę powiedzieć "przeminęło z wiatrem"

POLECAM ręcząc całym swoim zdrowiem.

lekarz Anna Strączyńska

Sienkiewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.

lekarz Kazimierz Kucharski

Kościuszki 18
Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.

lekarz Józef Leśniak

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.

Bronisław Wójcik

Osteoporolog   (+3 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Osteoporolog   (+9 więcej)

Podgórna 4
Katowice

Doktor Dugerjav Baansuren uratował mojej Mamie życie.

Doktor Dugerjav Baansuren uratował mojej Mamie życie.
Zapalenie ucha leczone antybiotykami i sterydami przez innych lekarzy doprowadziło do zatrucia organizmu i prawie zapalenia móżgu.

Doktor Dugerjav Baansuren całkowicie wyleczył moją Mamę dodatkowo Mama słyszy na lewe i prawe ucho.

Laryngolog prowadzący moją Mamę powiedział, że to jest nie możliwe aby słyszała na chore lewe ucho / ogólnie zdziwił się, że jeszcze żyje /...

Serdecznie polecam tego lekarza dla mnie jest mega mistrzem medycyny starszej od naszej medycyny o 2000 lat ...

dr hab. Dsd Ddd

Osteoporolog

d
ddud
Barcin

dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss