Lekarze Osteoporolog

lekarz Ewa Styp-Rekowska

Reumatolog, Internista

Pani doktor po prostu niesamowita wiedza i podejście zasługuje na Oskara.

lekarz Janusz Gębka

Internista, Osteoporolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Po raz pierwszy od lat dziecięcych byłam osłuchana, opukana, brzuch wygnieciony. Pierwszy lekarz, który starannie oglądnął moje wyniki różnych badań zbierane od lat. Wysłuchał, nie spieszył się, nie krępował się zaglądać do książek, stawiał pytania. Sądzę, że to b. dobry lekarz. Czekam teraz na wyniki leczenia. Bardzo panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
63-800 Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Kazimierz Kucharski

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Dobry lekarz, rzeczowy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowia, zleca wszystkie możliwe badania.

lekarz Anna Strączyńska

Sieniewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.

lekarz Józef Leśniak

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

dr hab. Dsd Ddd

d
ddud
80-291 Barcin

dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss dddd sss ssssssss

dr n. med. Sylwester Wrona

Internista, Osteoporolog

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

To znakomity specjalista endokrynolog i lekarz chorób wewnętrznych. Nie spotkałem jeszcze nigdy lekarza, który poświęciłby tyle czasu i w takim skupieniu mojej skromnej osobie. Pierwszy raz też spotkałem się z tym, że ktoś zobaczył mnie "w całości" a nie przez pryzmat jednego chorego organu. Pomimo pewnej szorstkości doktor Wrona wzbudza ogromne zaufanie dzięki bardzo wnikliwemu podejściu do pacjenta. Zdiagnozował to czego inni lekarze przez wiele czasu nie byli w stanie ...

dr n. med. Danuta Janus

CE POLEK
Koszykowa 78, Warszawa
Warszawa

Bardzo dawno nie spotkałam tak nie uprzejmej lekarki odniosłam wrażenie że po co pacjent zawraca jej głowę.Była cały czas na fochu,bałam się o cokolwiek zapytać Na pewno w prywatnej klinice zmuszona by była traktować pacjenta lepiej.

lekarz Grażyna Rokita

CenterMed Szkotnik
Szkotnik 19
33-100 Tarnów

Brak szacunku do drugiego człowieka Swoim zachowaniem pozbawia całkowicie pacjenta poczucia wartości i godności osobistej. Ton rozkazujący, zachowanie ignorujące, wywyższające się, pogardliwe. ! KAŻDY CZŁOWIEK ZASŁUGUJE NA SZACUNEK ORAZ POCZUCIE WARTOŚCI I SZANOWANIE GODNOŚCI TYM BARDZIEJ PACJENT !

Anna Formanowicz

Biała 1