Lekarze Ostrzeszów

lekarz Danuta Koszarna

Leśna 18
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobry lekarz. Mojego syna leczy od 14 lat. Dzięki Pani Doktor wiele razy uniknęliśmy pobytu w szpitalu. To świetny i bardzo doświadczony fachowiec. Nigdy nie leczy bez badań. Zgadzam się z opiniami, że antybiotyk zapisuje w ostateczności. Mojego synka wyprowadziła naprawdę z bardzo wielu krytycznych sytuacji. Zawsze polecam Ją moim wszystkim znajomym. Jestem Jej za wszystkie wizyty i porady ( wiele razy telefoniczne) bardzo wdzięczna.To lekarz z powołania, oby ...
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje

dr Maciej Gajdzik

Anestezjolog

63-500 Ostrzeszów

Wspaniały lekarz,cierpliwie tłumaczy,umie słuchać,daje poczucie bezpieczeństwa podczas zabiegu,potrafi dobrym słowem dodać otuchy.Bardzo chciałabym mieć to szczęście aby podczas kolejnego zabiegu ortopedycznego znieczulał i opiekował się mną ten sam lekarz,wdzięczna pacjentka Mirosława.

lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

Targowa 10
63-500 Ostrzeszów

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.
Opinia dodana przez: Władysław

lek. dent. Mateusz Kasprzak

ul. Zamkowa 32
63-500 Ostrzeszów

Pan doktor to wrażliwy ,kompetentny ,godny polecenia fachowiec .Bez strachu pójdę na następną wizytę,

lek. dent. Elżbieta Bielecka-Stefańska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Sportowa 2A
63-500 Ostrzeszów

Moja Pani Doktor od 25 lat, teraz Pani Doktor jest stomatologiem całej mojej rodziny (mąż i syn).I chociaż od paru lat nie mieszkamy w okolicy to z każdym bólem zęba czy z corocznym przeglądem uzębienia jedziemy 150 km. Liczy się nasze zaufanie do Pani Doktor i Jej fachowość i kompetencje.
{'id': 4432, 'name': u'Ostrzesz\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Żołnierczyk

lekarz Tomasz Żołnierczyk

63-500 Ostrzeszów

Dr Żołnierczyk jest moim lekarzem od kilku lat. Przeszłam podczas wizyt u Doktora ciążę biochemiczną, poronienie zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem oraz zdrową, donoszoną ciążę. Co by się nie działo Pan Doktor jest przede wszystkim dla pacjentki człowiekiem. Zawsze uprzejmy i przejmujący się wszystkim co się dzieje. Na każde pytanie udziela odpowiedzi i ma ogromną wiedzę. W każdej sytuacji widać duże doświadczenie i mimo dużej liczby pacjentek nigdu nie spotkałam się u ...

lek. dent. Małgorzata Cieplik

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 4 m. 1
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobra i rzetelna pani stomatolog zarowno w temacie leczenia jak i protetyki.

lekarz Przemysław Skorwider

63-500 Ostrzeszów

Bardzo trafna diagnoza przy chorobie , dobrane dobrze leki i skierowanie na wyniki bez żadnego problemu . Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Bożena Skibińska

ul. Zawadzkiego 13
63-500 Ostrzeszów

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, zdecydowanie zna się na rzeczy i to się po prostu czuje. Każde leczenie, które zastosowała u mnie w czasie ciąży było skuteczne, tłumaczyła wszystko co chciałam wiedzieć i nigdy nie "wygoniła" mnie z gabinetu, więc ilość poświęconego czasu jest jak najbardziej zadowalająca. Dr Skibińska jest konkretna i rzeczowa, potrafi też pożartować i ogólnie cenię sobie jej podejście do pacjenta. Naprawdę polecam dr Skibińską, ...
Opinia dodana przez: e.kowalczyk

pełen sukces schudłam 20 kg było warto

lekarz Dariusz Nowak

Dworcowa 4 (Eskulap)
63-500 Ostrzeszów

Super fachowiec o rozległej wiedzy i interesujący sie pacjentem. Ma ZAWSZE czas dla chorego !

lekarz Zbigniew Kmieć

Indywidualna Praktyka Lekarska Zbigniew Bociąga
Wolności 1A
63-500 Ostrzeszów

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy specjalista. Potrafi słuchać pacjentów , stawia trafną diagnozę, i potrafi skutecznie przeciwdziałać chorobie. Z racji doświadczenia jest bardzo skuteczny w znajdowaniu antidotum na schorzenia.
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Ewa Froń

Prywatny Gabinet Lekarski
Grunwaldzka 2 a
63-500 Ostrzeszów

Profesjonalne podejście do pacjenta, dyspozycyjnosc i dostosowanie sie do terminów wedle pacjenta, przyjazna atmosfera oraz co najwaznijesze wyleczone ząbki, z którymi wczesniej inni specjalisci nie umieli sobie poradzic, szczerze polecam

lekarz Stefan Urbaś

63-500 Ostrzeszów

Bardzo miły uprzejmy lekarz,złote ręce operował mi pan doktor łękotke w kolanie za 2 miesiące będzie operował mi wiązadła w kolanie.Jest poprostu mistrzem,zna się na tym co robi i robi to perfekcyjne 😊, jest najlepszym ortopedą w całym Poznaniu.A chodziłam naprawdę do wielu i nikt nie pomógł mi tak jak on,przez tyle lat.Zawsze ma czas dla pacjenta,wytłumaczy też dokładnie pokaże jakie ćwiczenia powinien pacjent wykonywać żeby wrócić do zdrowia co ...
Opinia dodana przez: Izabela

Zbigniew Bociąga

Kardiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Zbigniew Bociąga
Wolności 1A
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobry lekarz, dokładnie wyjaśnił objawy i pokierował leczeniem, świetne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maria Białoskórska-Żurek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ostrzeszów

Bardzo miła, wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie bez kręcenia nosem jak inni. Niestety gabinet w Ostrzeszowie i sprzęt z przed epoki 😔

lekarz Jarosław Dłubak

Przemysłowa 7
Ostrzeszów

Pan doktor jest profesjonalnym lekarzem. Rzeczowy, dokładny, delikatny i uprzejmy. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Iwona Zimoch
Wspaniały lekarz!!! tego nie da się opisać w słowach !!! Cudotwórca , pomógł mi w 100 % , jest naprawde wspaniałym lekarzem , a przede wszystkim człowiekiem !!! Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: bartek

Maciej Dembek

Ostrzeszów

Moja mama z bolem zeba szukala pomocy w calym Ostrzeszowie. I tylko pan Dembek jako jedyny ja przyjal. Kazdy ma gdzies ze czlowiek nie moze wytrzymac z bolu bo jedyne slowa to ze mam pelno pacjentow nie dam rady przyjac kpina co sie dzieje