kujawsko-pomorskie otolaryngolog

lekarz Helena Gosk

Reumatolog

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
Toruń

U tej "lekarki" byłam 2 razy w 2014 roku i wspominam to jako koszmar. Trafiłam w naprawdę bardzo złym stanie (zapalenie stawu kolanowego) i przez zalecone złe leczenie do dziś mam kłopoty z chodzeniem. Lekarka nie zleciła badań, które kazano mi zrobić w szpitalu, bo za drogie. Po wielu prośbach wypisała skierowanie na CRP (tylko CRP). Nie wypisała zwolnienia lekarskiego, bo cyt. "do niej przychodzą pacjenci, którzy nie potrzebują zwolnień, więc nie ma druczków". Kazała iść do innego lekarza w celu uzyskania zwolnienia (a nie byłam w stanie chodzić) i coś cyt. "wymyślić". Zachowanie tej "lekarki" w stosunku do pacjenta to koszmar. Nigdy żaden lekarz nie zachowywał się tak protekcjonalnie, a wręcz chamsko wobec mnie. Do tego uwagi dotyczące mojego wyglądu. I pocieszenie na koniec wizyty: "niech się cieszy, że pani jest szczupła, bo jak zaatakuje drugie kolano to już w ogóle nie będzie pani chodzić". A z ciekawostek - podczas wizyty leciała jej krew z nosa, którą wycierała w rękaw fartucha! Nie rozumiem dlaczego ta kobieta nadal przyjmuje pacjentów, bo robi im swoją niekompetencją wielką krzywdę.

Opinia dodana przez: D.

Otolaryngolog Bydgoszcz lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

None
ulica Powstańców Warszawy 6A/131
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Tadeusz Pietrykowski

SP ZOZ w Rypinie
ulica 3 Maja 2
Rypin

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"

Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Otolaryngolog   (+1 więcej)

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Dominika Jesikiewicz

Otolaryngolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
Gdańsk

Super podejście do pacjenta. Problem z ością miałem, ale Pani Doktor mega zaangażowana w rozwiązanie problemu. Gorąco Polecam !!!

Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Piotr Rybicki

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, dzięki któremu nasze dziecko uniknęło zastrzyków przepisanych przez wcześniejszego lekarza. Bardzo kompetentny lekarz z super podejściem do dzieci. Oby każdy wykonywał z takim zaangażowaniem swój zawód.

POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Poławska

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna Wojewódzkiego Centrum Onkologii
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2
Gdańsk

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.

Opinia dodana przez: Andrzej
Otolaryngolog Gdańsk lekarz Jakub Piątkowski

lekarz Jakub Piątkowski

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
Gdańsk

Polecam dobry lekarz uprzejmy zawsze wyjaśnia co będzie robił i dlaczego. No i skutecznie prowadzi do wyleczenia.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jarosław Kijewski

Przychodnia Rejonowa w Żukowie
ulica Pożarna 4
Żukowo

Świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Lekarz z powołaniem.
Polecam całym serduchem!!!!!

Polecam całym serduchem!!!!!

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Alicja Modrzewska-Piotrowska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Szosa Bydgoska 46
Toruń

Bardzo uprzejma Pani doktor, cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też doradza jakie konsultacje będą potrzebne.

lek. med. Grażyna Urbańska

Otolaryngolog   (+2 więcej)

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista. Spokojna, opanowana i przede wszystkim rzeczowa. Pełny profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.